Nikdy nehovor navždy

Nikdy nehovor navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298140/bmid_laska-tuzba-sex-1-nikdy-nehovor-nav-nZ8-298140.jpg 3 72 10

Láska, sex, touha série

Sedemnásťročná Sára bola posledná z partie, ktorá nemala NAOZAJSTNÉ skúsenosti s chalanmi. To sa ale zmenilo a teraz prežíva svoju prvú veľkú lásku. Na dovolenke v Španielsku stretla perfektného chalana - Joea a všetko je super...aspoň zo začiatku. Z ničoho nič však Joe zmizne, nezdvíha telefón, neodpovedá na správy. Čo ak Sáru len využíva? Podarí sa jej odhaliť pravdu?... celý text

Ewiczka_areebah
04.02.2020 1 z 5

Nemám nic proti jednoduchým, odpočinkovým knížkám. Ráda si občas přečtu absolutně nenáročnou knížku u které se nemusím soustředit na postavy a děj aby mi něco neuniklo, ale tohle... nechápu to celkem vysoké hodnocení. Docela jsem zvažovala, že dám odpad. Rozmyslela jsem si to jen proto, že je to spíš pro mladší čtenáře.

Adel153
02.03.2019 3 z 5

Nic moc jsem od knihy nečekala a je to i dobře. Je to kniha napsaná pro mladší holky co jsou zrovna v pubertě. Je to dost předvídatelný příběh takže mě konec ani nijak nepřekvapil.

Nikcasmej
13.01.2018 4 z 5

Četla jsem všechny tři navazující knihy a podle mého názoru je tato kniha z nich nejlepší. :)

Ms.Iris
12.10.2017 3 z 5

Nebolo to zlé, do knihy som sa úprimne so záujmom začítala.. Je to však také jednoduchšie čítanie, s jednoduchým dejom, ktorý vám je už na začiatku viac-menej jasný. Čítanie by som zaradila pre mladých vo veku 15+ a verím, že práve oni si v tom nájdu niečo viac ;-) než moje postaršie Ja :-D

blaka165
27.08.2015 4 z 5

Knihu by jsem zařadila do odpočinkových knih. Příběh mě úplně nechytnul, ale četlo se to dobře.

Sabka123
15.08.2015 4 z 5

Mně se kniha nezdála zas tak špatná. Byla taková jednoduchá, ale čtivá. Opravdu jsem se do knihy začetla a měla jsem ji za chvíli přečtenou. Joe se mi už od začátku nezdál a pak mě i štvalo, jak byla Sára naivní. Spíše se mi více zamlouval Ollie a jeho postavu jsem si zamilovala.Docela jsem zvědavá, jak to dopadne, takže možná se pustím i do dalších dílů :-)

tynka65
14.08.2015 2 z 5

Bylo to takové obyčejné, odpočinkové čtení, když nechcete nic řešit a nad ničím přemýšlet a chcete si jen lehnout na deku a v klidu číst. ;) A konec mě teda nepotěšil fandila jsem Olliemu. ;)

Layss
17.06.2015 3 z 5

Typická pubertální romance :-) Takové opravdu odpočinkové čtení. Hledala jsme něco lehčího, a touhle knihou jsem si připomněla doby, kdy jsem takové románky četla během střední školy. Kniha je dost jednoduchá a naivní, ale nelituji, že jsem ji přečetla.

LucyLucinka
24.10.2014 1 z 5

Také jsem od knihy očekávala víc, kniha od začátku hrozně průhledná.. jsem ráda, že jsem to dočetla a budu se muset hodně přemlouvat, abych došla i další dva díly..

*Táňa*
23.06.2013 3 z 5

No teda očekávala jsem víc. Tohle bylo nemasné, neslané. Zápletka byla postavená na letní "lásce" a celá kniha byla od začátku průhledná. Až na tu čtivost a fakt, že autorka dobře píše se mi na knize nic nelíbilo...

pro dívky

Ali Cronin
britská
2013  58%Nikdy neříkej navždy
2013  63%Co je šeptem...
2013  66%Tři nejsou pár

Kniha Nikdy nehovor navždy je v