Láska pro samouky

Láska pro samouky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406382/bmid_laska-pro-samouky-emb-406382.jpg 4 240 80

Nový život, noví muži. Tak proč si připadám jako stará kráva? Manuál přežití hodné holky ve světě digitálního randění Jak se liší randění v osmnácti a ve čtyřiceti? Vlastně skoro nijak. Ve čtyřiceti jste pořád stejně nejistí a zmatení jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Klára se o tom přesvědčí, když ze dne na den skončí její manželství a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě singles. Zažije pár katastrofických schůzek, poprvé v životě zjišťuje, jak vypadá seznamování přes Tinder, Facebook, Messenger a Instagram, a že trapasy online jsou stejně trapné jako ty skutečné.... celý text

Kryštofka
22.02.2020 3 z 5

Nekomplikovaná kniha, která vás trošku pobaví, trošku rozesměje, s kterou možná trošku zarezonujete, určitě ji přečtete rychle a určitě brzy zapomenete, o čem vlastně byla.

Pišingr
13.02.2020 4 z 5

Čtivá knížka fejetonů, které jsou poskládány do příběhu.
Upřímné, vtipné, ale padal na mne z ní i smutek, který jsem od autorky nečekala...

ochwey
03.02.2020 3 z 5

Tohle mě teda moc nezaujalo a nenaplnilo, a to jsem měla předchozí díla Šťastné ráda. Změna žánru udělala svoje a román pro ženy není něco, co bych běžně (a ráda) četla. Občas jsem se trochu zasmála, ale vše mi přišlo až příliš přímočaře, jednoduše podané, až moc lehká a oddechová knížka. Možná mě i napadá slovo primitivní. Ale já opravdu nejsem cílovka a věřím, že kdo hledá lehké odpočinkové čtení, a možná i kdo je hrdince románu věkově nebo pocitově blíž, užije si to, proto dávám o * víc, než jsem měla v plánu.

Heli20
30.01.2020 5 z 5

Už dlouho mne žádná kniha takhle nepobavila. Autorka s humorným nadhledem popisuje hledání sama sebe a myslím si, že jsem nebyla zdaleka sama, kdo se v některých kapitolách našel.Smála jsem se od začátku až do konce, ale i přes to v sobě kniha ukrývá hromadu moudrosti a ponaučení.

mysterygirl
22.01.2020 4 z 5

Chvílema jsem se v tom příběhu viděla i já..

mankurt
02.01.2020 5 z 5

Báječné lehká kniha pro odreagování. Hodně jsem se nasmála, protože některé situace znám. Líbí se mi nadhled autorky na život, seznamování, chybování.

Stoklaska
29.12.2019 2 z 5

Zcela nenáročná kniha, moc vtipná nebyla.

Beruska18
28.11.2019 3 z 5

Milé nenáročné čtení, vtipné s trefnými poznámkami ze života, pro chvíle oddechu jako stvořená.

dr.romca
15.11.2019 5 z 5

Skvělá, po dlouhé době jsem se u knihy smála nahlas...

boeink
25.09.2019 5 z 5

Bavilo mě to! Lehké, vtipné čtení o životě a přestože nejsem opuštěná manželka, věkově sem spadám a občas jsem se v tom i viděla. Za mě prima oddechovka!

LadyCotton
21.09.2019 3 z 5

Styl autorky mi občas přiměl knihy Simony Monyové. Nicméně B. Štastná příběh zbytečně natahuje (kdyby byla kniha o 50 stránek kratší, vůbec nic by se nestalo).
Příběh je čtivý, relativně vtipný, ze života - myslím, že spousta žen 40+ se v knize najde :-)

Linqva
14.09.2019 5 z 5

Za mě parádní oddychové čtení, u kterého jsem se zasmála.

Asterixxka
09.09.2019 4 z 5

Mě to bavilo, chtěla jsem si oddechnout od krimi a vražd, takže jsem po ní sáhla kvůli recenzi v časopise a nelituji. Na léto na zahradu ideál. U některých trapasů jsem se zasmála i nahlas v metru. Přečteno za pár dní.

Jirikk
18.08.2019 5 z 5

Tak tohle mne bavilo číst.. o životě jaky je..
Bavil mne ironicky a drzy styl psaní autorky a docela jsem se nasmal... Velmi doporucuji na zlepšení nalady a pobavení...

JancaMia
01.08.2019 2 z 5

nenadchne , neurazí, krize středního věku ..

Ála41
31.07.2019 3 z 5

Hlavní hrdinka sama sebe podává jako opatrnou, slušnou, nezajimavou, nudnou, upjatou... Nebo jak to nazvat, ale přitom se pouští do,, akcí,, do kterých by se člověk s takovými vlastnostmi nikdy nepustil, to me trošku zmatlo... Někdy jsem tomu moc nerozuměla, možná je to tím, že je mi mnohem méně let :) ale nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila, to ne, četla se dobře, místy mě i pobavila. Konec tak trochu nuda, klišé, proste úplně jsem věděla od prvních kapitol, že to takhle dopadne.

janasim
30.07.2019 3 z 5

Nebylo to spatne, ale rozjuchana tedy nejsem. Takova nenarocna jednohubka, ale ze by srsela vtipem to ne.

Murasaki
19.07.2019 4 z 5

Pěkná oddechová knížka, u které jsem se dobře pobavila. Určitě se podívám i po dalších knížkách této autorky.

Hana417
18.07.2019

Prima oddechové čtení na dovolenou.

lentilka_007
17.07.2019 3 z 5

Dobré na čtení na dovolené, nebo kdekoli, kde potřebujete knihu, jejíž čtení můžete kdykoli přerušit. Autorku mám ráda, ale od poloviny knihy už je to docela jednotvárné. Za mě nejslabší kousek, ale stále dobrý jako nenáročné čtení.

humor česká literatura seznamování

Barbora Šťastná