Láska po řecku

Láska po řecku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413552/bmid_laska-po-recku-hvI-413552.jpg 4 132 36

Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno překvapení – štědré zásoby ginu ve sklepě, pohledného, ale zadumaného souseda nebo nečekaný příjezd slavné rockové kapely a jejích přitažlivých členů. Dokážou se kamarádky díky novým zážitkům odpoutat od minulosti a začít znovu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

The Bed and Breakfast on the Beach , 2017

rumova_kulicka
04.07.2020 5 z 5

Jo, je to slaďárna. A zpočátku jsem v těch třech ženských měla zmatek. Ale mělo to švih, pořád se něco dělo a vtáhlo to člověka tou letní atmosférou. K bazénu jako jednohubka úplně super :-)

pip11
03.06.2020 4 z 5

Krásný letní příběh ze smyšleného ostrova Skelidos, který je skrytý před návalem turistů. Tři kamarádky, které se ocitnou na životní křižovatce, spontánně koupí vilu na pláži v tomto zapomenutém ráji, kde začnou nabízet nocleh se snídaní, stejně jako předchozí majitel. Pěkný plážový příběh, ke chvílím lenošení.

Kačík
26.05.2020 5 z 5

Pohodové čtení na deštivé odpoledne. Jednoou za čas je nutná dávka čtiva z červené knihovny.

Beruska18
07.11.2019 2 z 5

Velmi nenáročné čtení vhodné na dovolenou ....

veronika0382
15.10.2019 5 z 5

Nemůžu jinak, protože prostě Řecko, má láska. :-) Příběh je svižný, nijak náročný, báječně jsem se bavila. Román mě přenesl do milovaného Řecka, dokonale vykreslil místní pohodu, přírodu, východy slunce na pláži a hlavně náturu místních. Ta atmosféra je prostě dokonalá a jedinečná. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

alzbeta4340
12.10.2019 3 z 5

Láska po řecku je typický "červeno-knižní" románek o třech přítelkyních, třicátnicích, které se vzpamatovávají ze svých životních karambolů. Děj je dost jednoduchý a předvídatelný, ale přečíst se to dalo.

julythreemosen
25.09.2019 4 z 5

Opět milá oddechovka ze série Srdcovek od Motta a opět jsem dostala vše, co jsem si od letní romantiky přála. Řecko zbožňuji a atmosféra této knihy mě po čase chytila a nepustila až do konce... Už se poohlížím po dalších titulech z této povedené série.

janyska13
24.09.2019 3 z 5

Od knihy jsem čekala mnohem více. Ze začátku jsem se absolutně nemohla začíst. A po polovině knihy se tam konečně začalo něco dít a konec byl celkem fajn.

Jaru
24.08.2019 3 z 5

Krásný románek na letní dovolenou. Hlavním hrdinkám je 34 let a hledají lásku a způsob života na malém řeckém ostrově. Nechala jsem se unést a příjemně jsem se od ní odreagovala. Mohu doporučit jako relax knihu.

klokanče
02.08.2019

Super oddechové čtení.Kniha se mi moc líbila.A číst ji zrovna v Řecku bylo nádherné.

Nelička
30.07.2019 5 z 5

Miluju Srdcovky, miluju MAMMA MIA!, miluju Řecko a vše s ním spojené :) přesně proto všechno byla tahle knížka pro mě jako dělaná. Milé, pohodové, letní čtení, který prostě chceš! (chci se přestěhovat do Řecka! HNED)

HaHy7
16.07.2019 3 z 5

Milé, oddechové čtení na dovolenou.

Safienka
09.07.2019 4 z 5

Joo! To mi sedlo! Přesně ta letní pohodová kniha protkaná milovaným Řeckem, láskou a ginem s tonicem! Konec až poetický, ale proč ne.. Občas je to potřeba!

Renatecka
07.07.2019 odpad!

Ne. Nelíbilo. Ani trochu. Kýč jak bič.

ivousekk
18.06.2019 4 z 5

Výborné letní čtení, které dodá přesně to, co má. Velkou dávku romantiky s trochou dramatu, teplo, slunce, šplouchání moře a pocit, že jste na pláži někde v Řecku a jediné, co zrovna musíte, je dát si další vychlazený drink a pokračovat v příjemném nicnedělání :-)

Ivuska.09
17.06.2019 5 z 5

Ani další kniha z letošní edice Srdcovek mě nezklamala. Tři ženy, které utíkají před přítomností a nečekají, že tam najdou něco, čemu možná budou chtít zasvětit i celý zbytek života. Krásné, pohádkové, jednoduché, odpočinkové čtení.

Autorovy knížky

Kat French