Láska nebeská z Notting Hill

Láska nebeská z Notting Hill https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48259/mid_laska-nebeska-z-notting-hill-MNz-48259.jpeg 4 85 31

Láska nebeská série

1. díl

Scarlett miluje filmy… Ale miluje stejně i svého citlivého snoubence Davida? Jejich svatba je na spadnutí a Scarlett už by si měla být jistá tím, co chce; pro začátek by se měla přinejmenším vzdát svých snů, ve kterých se objevují nejznámější hollywoodské hvězdy, jako třeba Johnny Depp… Když Scarlett dostane šanci měsíc hlídat známým dům v Notting Hill, což je dějiště jejího oblíbeného filmu, neváhá ani vteřinu. Ale žít život, jako by to byl film, je zrádnější, než si myslela — hlavně proto, že její soused Sean ji šíleně vytáčí. Mimo jiné i tím, že je fešák. Scarlett brzy zjistí, že je hlavní hrdinkou své vlastní romantické komedie, jen není jasné, kdo bude nakonec hlavním hrdinou.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Jota

From Notting Hill with Love...actually , 2010

Zuzzule
25.01.2014 4 z 5

Typická červená knihovna, zabarvená ještě víc do červena :-D Příběh naivní Scarlett a jejího Pana pravého, který nakonec není ten pravý. Příběh je jeden velký propletenec "skutečného života" a filmových hlášek, kdy se Scarlett snaží dokázat, jak k sobě mají tyto zdánlivě odlišné světy blízko. Nakonec se její dokazování zvrtne v to, že příběh vygraduje právě tím hollywoodským happyendem.

peterkovasona
23.11.2013 2 z 5

Největší slátanina, kterou jsem kdy četla. Chybí vtip, je nudná.. člověku hned dojde co bude následovat.. Ale někomu tyto knihy můžou vyhovovat je to prostě jednoduchá oddychovka

studentice
29.09.2013 2 z 5

Klasická oddychovka, které ale bohužel chyběl vtip a originalita. Vyloženě nezklame, ale ani nenadchne..

AAndulka
19.09.2013 1 z 5

Knihu jsem téměř ani neměla chuť dočíst vzhledem k neustálým přirovnáváním k tomu a tomu filmu a to se navíc ještě točily tak 4 filmy dokola, jako kdyby jiné neexistovaly. Nemohu to považovat jako oddechovku, protože takové knihy se čtou s láskou... Naprostá zbytečnost toto číst. Jedna z nejhorších červených knihoven co jsem za posledních 5 let četla.

evasamankova
20.07.2013 2 z 5

Navzdory zdejším pochvalným komentářům, které mě na knihu nalákaly, jsem po jejím dočtení celkem zklamaná. Kniha mi přišla až moc předvídatelná, a díky tomu i nudná. Neustálé přirovnávání jakékoliv situace a rozhovorů k filmům bylo až přehnané a vlastně i dost hloupé. Možná jsem na tuto knihu neměla to správné rozpoložení nebo nejsem dostatečný fanda všech těch komedií, ale knih s podobným oddechovým dějem (bez těch filmů) jsem už četla celkem dost a většina jich byla více zdařilá. Tato mi přišla bohužel jako velká ztráta času.

marwinmh
05.06.2013 3 z 5

Docela dobra, i kdyz dejove zcela predvidatelna oddychovka na dny stravene nic nedelanim.

Barssi
14.01.2013

Kniha podle mého tak dobrá, že bych si ji klidně přečetla znova :)

lenka2011
17.02.2012

Když jsem viděla obal knihy,sáhla jsem po ní,film Notting Hill mám moc ráda. A nezklamala mě. Na zimní večery dokonalá "oddychovka".

Andrys
16.08.2011 5 z 5

Kniha předčila mé očekávání. Čekala jsem spíš nějkou romantickou slátaninu a on to je celkem normální a vtipný příběh :). Prostě u něj vypnete a jen si užíváte.

A často mě napadalo, že když Scarlett žije život podle filmu, tak ho žije i podle knih ... ;)

kroftik
20.06.2011 4 z 5

Velmi příjemná knížka, v níž jsou spojené snad všechny zápletky, které se objevují v romatických příbězích - beznadějně romantická mladá slečna milující beznadějeně romantické filmové příběhy, ztracená maminka, snoubenec, který je a není "pan pravý", snaha zachránit tatínkovu živnost a hlavně nový muž, podobající se princi z pohádek. Každopádně všechna tato klišé jsou v knize propojena víc než s citem, takže celkový dojem je výborný.
Je to knížka pro všechny, kdo mají rádi známé romatické filmy jako Nothing Hill, Samotář v Seattlu nebo Pretty Woman, protože celá knížka je doslova protkaná hláškami a scénkami z těchto filmů. Hezký nápad, fajn čtení.

jasmína
22.02.2011 5 z 5

Doporučju kdo má rád filmy s H. Grantem a Colinem Firthem, a kdo má rád trošku romantiky, chce vypnout a zarelaxovat, super !!

Autorovy knížky

2010  72%Láska nebeská z Notting Hill