Láska na druhý pokus

Láska na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89813/laska-na-druhy-pokus-89813.jpg 4 8 8

Atraktívna učiteľka Hanka, matka dvoch dcér, sa ocitne v nemocnici. Spočiatku dlho pátra v pamäti, kým si pospomína, ako a prečo sa ta dostala. Pred očami čitateľov sa odvíja príbeh plný lásky, sklamania i dramatických zvratov. Čo Hanku prinútilo, aby sa po rozvode hneď vrhla do nového vzťahu? Čo pomôže, keď sa nám zdá, že všetko okolo nás sa rúca, borí a niet sa čoho zachytiť? Ako vyjsť zo situácie, keď vám prestávajú rozumieť aj tí najbližší? Hanka svoj boj o seba samu napokon vyhráva a aj lásku nachádza tam, kde ju už nečakala...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Láska na druhý pokus , 2009

Jurajovamaka
09.04.2021 5 z 5

Príbeh učiteľky Hany, ktorá sa po rozvode a sklamaní, ako inak, rýchlo a nepremyslene vrhla do ďalšieho manželstva, kde frustráciu, problémy a nepochopenie okolia a najbližších riešila metlou ľudstva alkoholom. Strata dieťaťa ešte prehĺbila priepasť medzi druhým manželom a jeho neverou. Nakoniec svoju nerozvážnosť po havárii, ktorú spôsobila, sa ocitne v nemocnici, kde prehodnotí svoj život a lásku nachádza tam, kde ju už neočakávala. Tento príbeh je bez prikrášľovania vynikajúco spracovaný a hlavne poučný. Autorka Eva Bazalová zjavne veľmi dobre pozná prostredie, kde sa dej odohráva.
Vynikajúci a napínavý príbeh vrelo odporúčam čitateľkam.❤❤❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

zamiokula
04.01.2014 5 z 5

další výborná kniha autorky,tentokrát i s trochou napětí,ale především o současných ženách a pro ženy!žádný přeslazený příběh!kdo rádi čtete knížky v nichž hrdinka je reálná žena z masa a kostí,vám všem vřele doporučuju čtěte!

Bea Bazalová
slovenská, 1964