Láska kouše

Dvojčata se vydávají na cestu do Transylvánie. Olivia je opravdu nervózní, protože se má poprvé setkat se svojí upírskou rodinou – v sázce je hodně. Ještě horší je však to, že bude pryč i na Valentýna a jejímu novému klukovi, slavnému herci Jacksonovi, ani nevadí, že svátek zamilovaných nestráví spolu. Nakonec se však ukáže, že tím, kdo se cítí zcela nepatřičně, je Ivy, ačkoli je obklopená upíry!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/292467/laska-kouse-8GZ-292467.jpg 4.617

Moje ségra je upír (6.)

Love Bites (2011)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Orange8knihomol

V této knížce mě překvapil Jackson, jelikož jsem si myslela, že na Olivii zapomněl, ale ukázalo se, že není sobecký, ale dokáže se zachovat gantleman. Příběh se odehrával převážně v Transylvánii a to se mi opravdu líbilo. Konec byl pro mne velice překvapující, nádherný a dojemný. Co všechno lidé i upíři dokáží udělat pro lásku. Valentýnské téma mi přišlo jako dobrý námět a právě období Valentýna dodalo příběhu zamilovanost a lásku.

any333

Tak tady se upevňoval svazek Olivii a její láasky, navíc jsme poznali, jak to chodí v upírském prostředí. Jsem jediná, koho zaujal charakter prince a jeho chování k sestrám?
A nezlobte se na mě, ale hlavně ten konec už mi připadá trochu ohraný a jako kdyby autorka schválně natahovala sérii, jak jen to jde. Nebo je to tím, že už jsem z tohohle typu příběhů vyrostla. Tohle je ta pravděpodobnější možnost, což ovšem neznamená, že pro mne tato série nebyla příjemná na čtení. Akorát už se hodí pro jinou cílovou skupinu a já s tímhle dílem končím.

brzda.
02.02.2017