Láska k šutrům

Láska k šutrům

Tato kniha nás zavede do světa minerálů, kterým jejich milovníci a sběratelé neřeknou jinak než "šutry". Nejedná se o žádnou vědeckou knihu, ale o čistě lidský pohled na kameny a na lásku, kterou jim člověk může jako sběratel věnovat. V knize, jež je zpovědí sběratele, je mnoho obrázků kamenů. Jsou zde popsána nejen naleziště, ale i pocity štěstí při každém vlastním nálezu. V knize je celá řada legračních příhod a zážitků, mnoho fotografií potěší nejen oko, ale i duši milovníků přírody. Začínající sběratelé zde naleznou mnoho cenných rad a informací. Tato kniha je věnována všem fandům a obdivovatelům přírody - lidem, kteří milují šutry......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28620/laska-k-sutrum-28620.jpg 4.57
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno:, Milahelp

Sulfid
30.11.2016

Opravdu nádherně, možná amatérsky, ale o to upříměji vytvořená kniha. Psaná srozumitelným jazykem, plná radosti z kamenů a vtipných historek ze života.
Je jen škoda, že právě začíná zima, protože mě tato kniha donutila k tomu abych se taky konečně vypravil na nějaké to naleziště a zkusil prožít onen "šutrácký orgasmus" :)

LordSnape
19.04.2013

Pěkná, ale jak sám autor v doslovu tvrdí, ryze amatérská kniha. Nicméně fotografie jsou krásné, ale vyprávění o sbírání by potřebovalo zásah korektora a editora. Tolik vykřičníků, uvozovek, slangu a vulgárností pohromadě jsem v hobby knize jakživ neviděl. Nicméně ta láska a zapálení rozhodně vidět byla.

Souhvezdi
26.12.2012

pohodové a zajímavé čtení nejen pro sběratele minerálů,krásné fotky

hadak
02.01.2011

Výborné čtení, moc se mi líbilo, krásné fotky minerálů a hornin. K neuvěření, co se dá v naší přírodě všechno najít a jak vlastně sběratelé minerálů fungují.

kameny minerály, nerosty

Marcel Vanek