Láska jako z filmu

Láska jako z filmu https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237057/bmid_laska-jako-z-filmu-hWI-237057.jpg 4 212 55

Kensington Shawová má slibně rozjetou kariéru v reklamní agentuře, úžasného snoubence Bradleyho, se kterým chystá pohádkovou svatbu a plánuje velkou rodinu, i přátele. Žije si zkrátka jako v pohádce. Alespoň si to snaží namluvit, přestože v hloubi duše cítí, že všechno zase tak skvělé není a že by to možná chtěla jinak… Třeba nemuset věčně poslouchat ódy svojí matky na perfektní snachu a být si jistá, že chystaná svatba je s tím „pravým“. V práci najednou taky neví, kam dřív skočit, a kamarádce nemůže věřit? Do toho se objeví její bývalý Shane a začne jí motat hlavu tím, že ji uvádí do situací, v nichž spolu prožívají scény z filmů, na které se kdysi tak rádi dívali – třeba ze Samotáře v Seattlu, Deníku Bridget Jonesové, Pretty Woman či Hříšného tance. Stačí týden a Kensin život se ocitá v naprostém chaosu. Bradley nebo Shane? Bradley se perfektně hodí do jejich rodiny, všichni ho zbožňují. Vztah se Shanem bylo jedno velké zemětřesení, které sice onehdy skončilo pohromou, avšak když se na ni podívá, zem se chvěje dosud. Jenže svatba se nezadržitelně blíží a tlak okolí sílí. Zasáhne osud a ukáže Kensi, kdo je hlavním hrdinou ve scénáři jejího života?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Love Like the Movies , 2014

malazluta
23.02.2016 4 z 5

Příjemné skloubení romantického příběhu a romantických filmů... kniha se mi moc líbila.

Etule
13.02.2016 4 z 5

Moc se mi kniha líbila. Když nad tím tak přemýšlím, tak většinu filmů z jejich seznamu jsem viděla, ale rozhodně si je nepamatuji tak dokonale jako oni dva. :)

luciefeix
12.02.2016 3 z 5

prijemna romantika , vtipné že by muz chtel prožívat filmové scény .psané svižně ,

seredomi
07.01.2016 3 z 5

Na začátku jsem si řekla, "zase tuctová romantika", někde uprostřed už to začalo být svižné, vtipné, nutilo mě to číst dál, jedním dechem, ale ke konci už to byla zase jen nepřehledná splácanina všech možných filmových scén, jakoby se žádná nemohla vynechat, i když méně by zde rozhodně bylo více!

evelýny
22.12.2015 3 z 5

Na mě místy hodně přeslazené.Kniha je napsána svižně, vtipně - nad určitými pasážemi jsem se opravdu smála nahlas.
Romantikou ve filmu nepohrdnu, ale že bych ji sledovala dokolečka do kola hlava se mi točí - to ne. Takže mnohdy jsem se v knize ztrácela nad hláškami z filmů, ale v předvánočním chaosu docela dobrý relax.
A nakonec: zazvonil zvonec...a jestli neumřeli, žijí tam dodnes.

janesy
19.11.2015 5 z 5

Plně souhlasím s Ivuska.09 a gossipavlina. I já si čtení užila a konec byl super! :)

Ivuska.09
11.11.2015

Tato kniha opravdu dostála svému názvu "Láska jako z filmu". Celá je složená z "kouzelných filmových okamžiků". Jste milovnicí romantických filmů jako je Pretty women, Hříšný tanec, Láska nebeská nebo Láska přes internet? Pak vám knihu mohu určitě doporučit - kniha vás pohltí a budete si čtení vyloženě užívat. Nesnášíte tyto filmy? Pak mám jediné doporučení: vyhněte se knize obloukem.

Já mám tyto filmy ráda, takže mně se kniha líbila. :)

mi-nul-o
29.10.2015 5 z 5

Svižné, vtipné.. sladké. :-))

Leniiis
12.10.2015 3 z 5

Neurazí, nenadchne.

kika 13
24.09.2015 3 z 5

Pohodové čtení na odpoledne.Nic k velkému přemýšlení.

Vitnerová
12.09.2015 4 z 5

Další kniha z pořadí letních slaďáren na odpočinek, která neurazí. Brzo přečtená a ještě nabízí možnost trochu se zasnít nad životem. :-) Určitě doporučuji

Samira
04.09.2015 4 z 5

Ačkoli to byla hezká knížka musím říct, že jsem si u ní tedy moc neoddychla. Těch špatností, co si hlavní hrdinka nechala líbit bylo prostě moc. Děj však prosvětlovaly krásné scény z romantických filmů a Shane, i když i ten měl máslo na hlavě. Konec, i přes svou sladkost se autorce povedl a udělal radost.

bookcase
23.08.2015 5 z 5

Tak to bylo přesně podle mého gusta. Pro léto jako stvořené.

gossipavlina
02.08.2015 4 z 5

Ještě větší romantika než jsem čekala. Až tak, že sladkostí z řádků přímo ukapávala.
O tom, že stará láska nerezaví.
Tohle byla přímo ukázkový romantický příběh s největším a nejbombastičtějším happy-endem, jaký jsem snad dosud četla.
Ale mně se to líbilo, četla se dobře. Kenzi mi byla sympatická, a líbilo se mi, že to byla normální holka (ne typ Bridget Jonesové, která udělá a řekne vždy všechno špatné v nejnevhodnější okamžik), trochu potrhlá a zmatená. Ale nakonec si pořád zjednat umí.
Zápletky jsou neuvěřitelné až absurdní a v normálním životě to tak prostě nechodí. Ale pro odpoutání se od reality ideální.
Ale pokud nemáte rádi romantické slaďáky, tak se do knížky vůbec nepouštějte.
Nevím, jak dlouho si budu tuto knihu pamatovat, asi moc dlouho ne. Přesto nelituji, že jsem se do ní pustila.

Mikik
24.06.2015 5 z 5

Byla jsem z knihy opravdu nadšená. Je to sice klasický román, klasická zápletka, ale přesto mě to opravdu bavilo. Je to krásná kniha na odpoledne, když si člověk chce užít trochu té romantiky a nemyslet na starosti. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a opravdu jsem jí fandila, aby tu svou lásku jako z filmu našla v tom pravém:-) Doplňování děje vtipně dosazenými scénami filmů se mi moc líbilo:-)

film romance

Autorovy knížky

2015  74%Láska jako z filmu

Kniha Láska jako z filmu je v