Lara a nebo

V knihe sa stretnete s päťročnou Larou a jej strýkom. Spolu s nimi strávite výlet ku schodom nad dedinou s písmenom, popasujete sa s vetrom aj strachom a porozprávate si pri tom množstvo rozprávkových príbehov a budete si želať spokojný svet, kde spolu žijú balóny a kaktusy. Príbeh o strachu a jeho prekonávaní, ale aj o nebi, ktoré neodpovedá, a o krásnom výhľade z veže. Súčasťou knihy je aj CD s pesničkami o Noci, o Vetre, o Katke, ktorá račkuje a ďalšie. Zimné ilustrácie slovenskej výtvarníčky Jany Kalixovej robia knihu rozprávkovo – zasnenú....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405936/big_lara-a-nebo-TI2-405936.jpg 33

Kniha Lara a nebo

Karcoolka2210

Zvláštna kniha, neviem poriadne ako ju zhodnotiť. Príbeh je celkom ok, aj keď tým básniam som niekedy nerozumela ani ja, nieto ešte deti. Pekné ilustrácie, ale celkový dojem z tejto knihy tvoria veľmi zmiešané pocity.

Pasadenka
14.01.2020

Dětská knížka, velice maličká pro hodně malé ročníky. Nevím, jak takovou literaturu vůbec hodnotit. Přišlo mi, že samotný příběh byl jenom vycpávka pro písničky a jestli jím chtěl autor něco říct, tak já opravu nevím co. Jinak jazyk je to hezky hravý a Lara a Hlava mírně sympatičtí. 3 hvězdičky. :P