Ľadové kráľovstvo - nové príbehy

Ľadové kráľovstvo - nové príbehy
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264144/bmid_ladove-kralovstvo-nove-pribehy-264144.jpg 4 7 7

Olafov znamenitý letný deň! Do Arendelle konečne zavítalo leto. Väčšina obyvateľov hľadá kúsok tieňa, aby sa skryla pred neznesiteľnou páľavou. Snehuliačik má však veľkú radosť, lebo nastal deň, o akom stále sníval. Užite si Olafov znamenitý letný deň! Kráľovská cesta Elsa s Annou sa pripravujú na ďalekú plavbu, ktorá potrvá niekoľko mesiacov. Chcú navštíviť všetky susedné kráľovstvá. Nadišiel čas odchodu. Vydajte sa s oboma sestrami na kráľovskú cestu do exotických krajín.... celý text

hanka24
29.05.2024 3 z 5

Malý si vybral sám asi proto, že zná filmy. Mně se líbilo, že jsou tam dva nové příběhy a užívali jsme si hlavně ten první o Olafovi. Klasické Disney obrázky.

h.belaiova
04.02.2020 5 z 5

Moje dcery Ledové království prostě milují, máme doma spousty knížek s různými příběhy. Pro děti mohu jenom doporučit ????

Princezna22
07.01.2020 5 z 5

Moc krásné příběhy. Dcerce se moc líbili,obzvlášť to o sněhulákovi má ho hrozně ráda. Čteme furt dokola před spaním . DOPORUČUJI

Walt Disney
americká, 1901 - 1966