Labyrint růže

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před svou smrtí v roce 1609 ukryl briliantní alžbětínský špion, astrolog a matematik John Dee mnoho svých děl a dalších dokumentů v přesvědčení, že svět ještě není připraven přijmout jeho myšlenky. Po dalších sedmnáct generací tento odkaz uchovávali a dědili jeho potomci v ženské větvi a čekali, až přijde pravý okamžik, kdy bude možné tajemství odhalit světu. Na jaře roku 2003 zemřela na rakovinu Deeho x-násobná vnučka, poslední dědička odkazu, a před svou smrtí předala tajuplný odkaz mladšímu synovi, vášnivému a senzitivnímu bouřlivákovi Willovi. Zanechala mu jeden pergamenový list a malý stříbrný klíček s poznámkou: Willovi, až se z něj stane něco nebo někdo, co ještě teď není. V dlouhém horkém létě roku 2003 čeká vážně nemocná Lucy Kingová v Londýně na transplantaci srdce. V téže době Will cestuje po Evropě a snaží se rozluštit zděděný dokument a najít zámek, který by se hodil k jeho klíči. Zásahem osudu se jeho a Lucyin příběh nerozlučně propletou. Ale povede to nakonec k odpovědi na otázky, které hledají? Lucy a Will nejsou jediní, kdo se snaží odhalit pravdu v srdci Labyrintu růže......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2422/labyrint-ruze-jgQ-2422.jpg 2.829
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Noxi
Orig. název

The Rose Labyrinth, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Labyrint růže

Přidat komentář
Kerberos
01.07.2017

Taková pohádka.

tess.de.veles
20.12.2014

Pro mě taky moc hezká a zajímavá kniha......


soltera
13.12.2014

Pre mňa veľmi zaujímavý príbeh plný mystiky, histórie a poučenia.

kadgam
30.08.2013

Začínalo sa to dobre, dúfala som v zaujímavú knihu z lekárskeho prostredia so zaujímavou zápletkou a mystickou záhadou, pokračovalo rozvláčnym príbehom milencov zbližujúcich sa a zároveň riešiacich záhadu storočí. Hodne pritiahnuté za vlasy a zbytočné naťahované dialógy.

77fifi
27.06.2013odpad!

těšila jsem se na záhady a tajenky... nepřišly... první kniha kterou jsem nedočetla! První stránky mě navnadily na zajímavou zápletku ...ale pak zmatečný zdlouhavý děj.... ke knize jsem se musela nutit a to mluví za vše!!!

Keitila
07.01.2012

Dobře čtivá knížka s nádechem mystiky, ale bohužel už od začátku celkem předvídatelný děj. A pokud měla skrytější význam viz.. hádanky atd., zůstal mi skryt.

Štítky

mystika kabala symbolika tajná společenství

Autor knihy

Titania Hardie
australská

Kniha Labyrint růže je v

Přečtených36x
Doporučených4x
Knihotéce29x
Chystám se číst9x
Chci si koupit1x