Labužníkova zahrada

od:


KoupitKoupit eknihu

Labužníkova zahrada je knížka o pěstování postupy blízkými přírodě a je určena lidem, kteří si chtějí sami vypěstovat své jídlo. Ukazuje, jak pěstovat bylinky, ovoce, zeleninu, a dokonce i jedlé květy. Ukáže vám hrnkování, výsev, řez a péči i sklizeň, skladování a použití v kuchyni. Nedaleko svého domu si můžete stvořit svět výborné chuti a objevit, jak si vypěstovat exotické suroviny ve skleníku nebo zimní zahradě. Autorčiny praktické tipy vám pomohou pečovat o rostliny po celý rok. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/76_/76899/labuznikova-zahrada-76899.jpg 22
Orig. název:

The Gourmet Garden (2009)

Žánr:
Literatura naučná, Zahrada
Vydáno:, Perfekt (Bratislava)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

st.me
10.05.2011

Velké očekávání a velké zklamání.

Má-li člověk alespoň nějaké základní znalosti pěstování bylin, ovoce a zeleniny, pak je pro něj tato kniha naprosto zbytečná. Popis plodů, jejich chutí a využití je zbytečný a to především proto, že se jedná o plodiny, se kterými se člověk většinou už setkal nebo je běžně používá/konzumuje a tak informace typu jablko je kulaté a červené, jí se syrové, v kompotu, buchtě...se mi zdají jaksi mimo.

Co se týká receptů, tak těch je pár až na samém konci knihy. A některé ingredience v nich napsané nejsou až tak snadno k sehnání.

Tahle kniha je vhodná pro absolutního začátečníka, který nezná pojem hlín, květináč, záhonek atd.
Knihu jsem neohodnotila jako odpad díky velmi pěkným fotografiím a asi jednomu užitečnému typu, který jsem v knize našla.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

pěstování, pěstitelství

Autor knihy

Virginia Hayes

Virginia Hayes

Uživatelé mají knihu

v Přečtených2x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce3x