Kykyryký!: Kohoutek budí svět

Kykyryký!: Kohoutek budí svět https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240713/bmid_kykyryky-kohoutek-budi-svet-OYS-240713.jpg 3 3 2

Kykyryký! série

Vzpomínáte si na pohádku o kohoutkovi a slepičce? Jak kohoutkovi v krčku uvízlo zrníčko a slepička ho nakonec zachránila? Kohoutek už nikdy nebyl lakomý. Se slepičkou se mají rádi, v noci spí ve stodole na bidýlku a přes den spolu hospodaří na dvorku. Kohoutek má krásně barevný ocásek a slepička je celá bílá. Všechny příběhy v téhle knížce jsou právě o nich a všechny začínají brzy ráno kohoutkovým zakokrháním.... celý text

JiNowatka
24.01.2017

Čteme to s 2letou dcerkou a je nadšená. Chce to číst pořád dokola. I mně se knížka líbí, máme všechny tři díly, ale opravdu bych to viděla pro menší děti.

evasamankova
30.11.2016 2 z 5

Pokud je tato kniha určena opravdu dětem 6+, jak nakladatel uvádí na obalu, tak hodnotím příběhy kohoutka a slepičky jako zcela nepovedené. Jednoduché věty, navíc se věčně opakující slovní spojení, bez výrazné pointy, či ponaučení - i přesto, že kohoutek je protivný náfuka.
Pro šestileté děti je spousty daleko barvitějších, poučnějších i zajímavějších příběhů než tento.