Kyanid a Štěstí 2 - Zmrzlina a Smutek

Kyanid a Štěstí 2 - Zmrzlina a Smutek

Kyanid a Štěstí je zpět! Tvůrci světoznámého webového komiksu věděli, stejně jako mnozí vězni, že Internet je ideálním místem pro neřestný a nevhodný obsah, takže když jejich první kniha zamořila domovy a zprznila mysl tisíců čtenářů na celém světě, jenom to rozšířilo jejich zorničky při myšlence na potenciál tohoto fenoménu. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/231354/kyanid-a-stesti-2-zmrzlina-a-smutek-231354.jpg 4.312

Ice Cream & Sadness: Cyanide & Happiness Vol. 2 (2010)

Humor, Komiksy
Vydáno:, Computer Press (CPress)

bibithor
07.09.2016

Zmrzlina a smutek-88%
Bible-84%

LimedkaMikki
10.02.2016

Černý humor mám ráda. I ten lehce brutální. To všechno se tu vyskytuje. Přesto asi nebudu úplně cílová skupina, protože mě to nijak výrazně neoslovilo. Člověk si to přečte a to je asi tak všechno.

Kapis
27.04.2015

Asi to trochu trpí překladem, ale stejně jako u prvního dílu dostáváme velkou porci brutálního černého cynismu a pošlapání veškerých našich civilizačních hodnot. Kdo není uťáplý přizdisráčovský bigotní páprda, musí se u Kyanidu a Štěstí vždy dobře bavit.

Kakarinka
07.02.2015

Hromada černého humoru, nic pro citlivky! Opět Kyanid zabodoval. :-)

Autoři knihy

Matt Melvin