Květy na vodě

Květy na vodě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247773/bmid_kvety-na-vode-EBn-247773.jpg 4 304 49

Shemaine O'Hearnová je zasnoubená s markýzem a budoucnost jí slibuje samé štěstí. Jako mávnutím kouzelného proutku se ale její život radikálně změní. Je křivě nařčena z krádeže, odsouzena a v poutech odvezena s trestanci do kolonií. V dražbě ji získá Gage Thornton, který hledá chůvu pro svého malého syna. Brzy mezi nimi vzklíčí láska, ale ohrozit ji může nejen Shemainina minulost, ale i strašlivé pomluvy, které Gagea pronásledují – totiž že zabil svoji předchozí ženu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Petals On The River , 1997

hortenzie
05.03.2013 5 z 5

Jedna z nejlepších knih od této autorky. Většina jejích knih má takový spád, že se čtou jedním dechem. A ne vždy si můžete tipnout, jak vyprávění dopadne.

marijko
13.01.2013 5 z 5

Nádherná kniha. Obdiv oběma hlavním hrdinům - Shemaine, která křivě nařčena a odeslána z trestanci od svých anglických blízkých i svého snoubence, z prostředí hýčkané mladé dívky, následně prodána americkému muži, který čelí obvinění z vraždy své ženy... ukáže sílu vyrovnat se nejen z nespravedlností, zlotřilci, novým postavením chůvy... ale i najít štěstí, a lásku.Kniha se mi dostala do rukou náhodou. Čekala jsem, že ji obratem po přečtení prodám. Nyní je v mé knihovně jako jedna z těch nejlepších..

Lenka 13
03.07.2012 4 z 5

Kniha se čte velmi dobře,druhý románek od této autorky a moc se mi libil.

maryzka
16.04.2012 2 z 5

Je to pěkná kniha i když si myslím že autorka asi zamýšlela napsat víc příběhu nebot tento román je prolínán s jiným románem postavy tam vystupují taky.

tina.38
04.04.2012 5 z 5

Knihu jsem četla už několikrát a pořád je skvělá-i na trestanecké lodi může člověk potkat pravou lásku.

Lena79
24.02.2012 3 z 5

Pěkná kniha, pěkný příběh...jen mi některé dialogy přišly zbytečný..

Juliette
02.02.2012 4 z 5

Kniha velmi hezky a čtivě napsaná. (Tak jako všechny knihy této autroky :-)) Tady ale obdivuji i překladatelku. Překládat dětské šišlání...no to musí být opravdu "oříšek".

Margaretta
25.08.2011 5 z 5

Nádherná kniha, která určitě stojí za přečtení. Doma se o i hašteříme pět holek (já, máma, sestra a sestřenky). Každá z nás ji přečetla snad stokrát, ale ještě nás nepřestala bavit. Vřele doporučuji!

WEIL
20.08.2011

Být dcerou jednoho z nejúspěšnějších obchodníků v Anglii v polovině 18. století, to nejsou jen radosti, a cestovat s trestanci do Ameriky se dceři obchodníka nelíbí, ale musí.