Květy na vodě

Květy na vodě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247773/bmid_kvety-na-vode-EBn-247773.jpg 4 304 49

Shemaine O'Hearnová je zasnoubená s markýzem a budoucnost jí slibuje samé štěstí. Jako mávnutím kouzelného proutku se ale její život radikálně změní. Je křivě nařčena z krádeže, odsouzena a v poutech odvezena s trestanci do kolonií. V dražbě ji získá Gage Thornton, který hledá chůvu pro svého malého syna. Brzy mezi nimi vzklíčí láska, ale ohrozit ji může nejen Shemainina minulost, ale i strašlivé pomluvy, které Gagea pronásledují – totiž že zabil svoji předchozí ženu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Petals On The River , 1997

Marry123
02.07.2017 5 z 5

Krásna oddechová kniha :)

PerlaZP
05.06.2017 5 z 5

Tato knížka patří mezi moje nejoblíbenější. Četla jsem ji již několikrát a určitě se k ní zase někdy ráda vrátím…
Jsem moc ráda, že Ikar tuto autorku opět začal vydávat i když nové obálky jsou úplně jiné, než-li ty původní…
Knížce dávám pět hvězdiček…
- DOPORUČUJI -

jluky
03.10.2016 4 z 5

Pekná, milá romantika....Potešila.

NeradovaKatka
19.09.2016 5 z 5

Za mě jedna z těch rozhodně lepších romantických knížek a i když mám spíše radši období regentské Anglie, i tito hlavní hrdinové si mě získali a námět se mi velmi líbil.

cukrovka
01.07.2016 4 z 5

Historická romantika, která se příjemně čte. Je zde vše co má romantika mít - pronásledovaná žena, muž zachránce, láska a intriky.

Acquenta
22.04.2016 3 z 5

Celkem pěkné čtení, doporučuji na takový menší oddych :-)

alenka.k
05.11.2015

Kniha s naprosto předvídatelným koncem (dobře, to je obvyklé téměř ve všech romantických knížkách) plná nelogických a jen velmi těžko uvěřitelných scén...nelíbila se mi.

xindl007
05.11.2015 4 z 5

Tahle knížka patří ty lepší od Woodiwiss. Historické romány mám ráda a když je v pozadí pomalu se rodící láska, jež překonává všechny nástrahy... potěší to romantickou duši čtenářky.

Ditules
30.10.2015 3 z 5

Něco mezi červenou knihovnou a historickou detektivkou. :D Ale neurazí...

Angie91
19.10.2015 5 z 5

Moje nejoblíbenější a řekla bych, že i nejlepší kniha od Kathleen. Svižná, krásný děj, nijak zdlouhavý (jako u jiných) opravdu jsem si ji užila a četla jsem ji několikrát! Gage není žádný chvástavý hejsek, Shemain zas žádná nafoukaná nána. Někomu by mohl vadit mírnější až poklidný děj, ale já si na Bondovky stejně moc nepotrpím :) – jinak mě trochu zklamaly (ale to všeobecně) obálky v českém překladu. Vůbec nesouvisí – například zrovna u této knihy je na obálce blonďatá diva (myslím, že Viktoria), zatímco hlavní hrdinka je zrzavá.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Zajímavý děj i zápletka s koncem, romantika a nádech tajemného očekávání, moc mě knížka mile překvapila.

JanaDor
28.08.2015 4 z 5

Příběh měl vše, co má historický román pro ženy mít. Kapku erotiky, hromadu vášně, trochu nespravedlivého zacházení s krásnou a hodnou ženou, mužného hrdinu a nesmí chybět touha po pomstě, aby měl muž svou milou před kým chránit. Jen konec byl tak trochu přehnaný. Autorka spárovala všechny možné osoby, které se na scéně objevily. Vše uzavřela, zlé potrestala a jedno překvapení si nechala na samotný závěr. Ocenila jsem ho, protože mě to vůbec nenapadlo.
Příběh byl bohatě vrstvený a tím pestrý. Stále se něco dělo. Styl autorky je čtivý a pro mě akorát romantický.

bibi.r
21.07.2015 3 z 5

Nechápu proč Ikar uvádí, že se jedná o 1. vydání, když to není pravda.
Knížku jsem četla už velmi dávno a tehdy se mi celkem líbila :).

Jessybelle
18.07.2015 5 z 5

Přečetla jsem ji jedním dechem, byla první od této autorky. Líbila se mi, a tak jsem pátrala i po dalších knihách.

Barbora H
11.09.2014 4 z 5

Velmi čtivá, hezká knížka, i když těch vražd tam bylo na červenou knihovnu trošku mooc...

rehab1987
18.08.2014 5 z 5

Je to první knížka,kterou jsem přečetla má krásný děj,ten příběh ve mě zustal.Po mnoha letech jsem knížku přečetla znova a líbila se mi snad ještě víc!U jiných knížek děj zapomenu po krátké době,ale tento příbeh je nádherný.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Tato kniha se mi líbila mooc je to moje nejoblíbenější od této autorky, tema je něco nového a ne se porad opakujicí.

barbuskaa
27.03.2014 4 z 5

Tato kniha se mi celkem líbila, určitě patří k těm lepším od této autorky, ale pro mě stále ty nej jsou Růže v zimě, Leopard a orchidej a Plamen v srdci..

IFu
27.01.2014 5 z 5

Mám tuto autorku opravdu ráda. Četla jsem tuto knihu asi před 12 lety a stále mi zůstala v hlavě. Někomu jsem ji půjčila a už se mi bohužel nevrátila. Teď jsem si ji znovu koupila a vážně nelituji. Některé knihy přečtu, líbí se mi, ale v hlavě mi tak nezůstanou, resp.ve mě nezanechají tak silný pocit, že bych na ní nedokázala zapomenout, i když přesné údaje a děj si nepamatuji. Teď jsem si ji přečetla znovu po té době a jen jsem se přesvědčila, že příběh je zajímavý, poutavý - přečetla jsem ji jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout. Děj popisovat nebudu, protože je popsán v jiných komentářích.
Takto silný pocit ve mě vzbudily jen některé knihy, což od této autorky jsou: Popel ve větru, Plamen a květ, Vlk a holubice, Růže v zimě, Květy na vodě.
Ostatní jsou také pěkné, doporučuji, ale tyto byly pro mě nějak citově nejbližší. Možná je to tím, že to byly jedny z prvních knih, které jsem četla.

modranka
19.04.2013 2 z 5

tak dievčatá, fakt neviem, ale nikomu nevadia, nelogické scény? Nechcem veľmi prezrádzať z deja, ale krivé obvinenie markízovej snúbenice by len tak neprešlo, tss tss... nezmyseľný presun hlavných aktérov príbehu na vysťahovalecký ostrov. Vražda Vikktórie a nikto to nevyšetruje? Ani jej manžel? A nakoniec, autorka sa zbavila všetkých záporných postáv tak, že ich nechala pozabíjať. U mňa len 2 hviezdičky.