Kurz přežití ve městě

Kurz přežití ve městě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403925/bmid_kurz-preziti-ve-meste-IdZ-403925.jpg 4 4 3

Kniha je určena nejen všem obyvatelům metropolí, ale také všem cestovatelům - a těm možná ještě více - kteří velká města navštěvují. Kniha vás připraví na řadu nebezpečných situací, poradí jak reagovat a jak se s nimi pokud možno bez úhony vypořádat. Nabízí řadu tipů včetně toho, jak se vyhnout výtržnostem, jak se bránit napadení, co dělat, a hlavně co a kdy nedělat, a jak se chovat třeba v případě požárů nebo při teroristickém útoku. A také vás naučí to hlavní. Být ostražitý.... celý text

Martina1725
23.03.2023 4 z 5

Určitě stojí za to si knihu přečíst. Jen je spíš z Amerického prostředí a přijde mi trochu staršího data.

Dandy1
23.01.2022 4 z 5

I když žijeme v bezpečné zemi, nezaškodí přečíst si tuto knihu. Nikdy nevíme kdy se nám budou hodit znalosti ze sebeobrany, první pomoci nebo chování u živelných katastrof.

Iki1
02.03.2019 5 z 5

Kniha obsáhla kompletní návod na přežití kohokoliv v civilizaci. Obsahuje spoustu návodů, a to i kreslených na to, jak se zachovat v dané situaci. Alespoň prolistování a letmý výběr kapitol k přečtení doporučuji každému.

Autoři knihy

Chris McNab
americká, 1970

Kniha Kurz přežití ve městě je v