Kuře k večeři

Kuře k večeři https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54910/bmid_kure-k-veceri-vfO-54910.JPG 3 19 6

Detektivní příběh s dobrou zápletkou se odehrává v prostředí dravě úspěšné firmy dodávající hotová kuřata do domu. Vzestup firmy je náhle zastaven neznámým pachatelem, který otráví jednu z používaných omáček. Na jeho odhalení se podílí detektiv amatér, starší víceprezident banky z Wall Streetu, který při pátrání po motivu zločinu využívá svých dlouholetých zkušeností finančníka. (www.mlp.cz)... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Odeon

Murder to Go , 1969

Jája92
01.01.2023 3 z 5

Bohužel se musím přidat k ostatním slabým hodnocením. Rozhodně je námět zajímavý, ale jeho provedení už dosti pokulhává. Ztrácela jsem se v množství postav a občas se nutila dál ke čtení, protože jsem chvílemi u čtení zjišťovala, že se nudím.
Pobavily mě alespoň názvy kapitol...

Etvel
22.01.2020 3 z 5

Na můj vkus bylo v příběhu trochu moc postav, takže se člověk může začít rychle ztrácet a už pak ani neví (nebo ho nezajímá), o co v určitých momentech jde.

Hlavní hrdina, "amatér detektiv", toho moc nevydetektivoval, pořád stojí někde v rohu a jen všechno sleduje. To mě teda zarazilo, takovou postavu jsem v detektivce asi ještě nezažila.
No nic, čekala jsem trochu víc. Na večer při krbu, když nic jiného není po ruce, asi stačí.

Magrata15
07.08.2019 1 z 5

Těch pár stránek, kde se odehrávaly detektivní zápletky, docela ušlo.
Ale ta omáčka okolo... Chvílemi jsem zjistila, že mám přečtené dvě stránky a vůbec to nevnímám.

Jadla
13.03.2017 4 z 5

Docela prima přečtení, knížka je tím, zač se vydává, odlehčené, nekomplikované a patřičně tenké čtení na dovolenou.

grillica
30.10.2016 2 z 5

Možná zajímavý nápad rychlo-občerstvení, možná zajímavá zápletka... Ale stejně nuda! Ztrácela jsem se v postavách a jejich rolích v příběhu, už tak dost slabém, roztahaném, nezajímavém.. Musila jsem se nutit knihu dočíst, přeskakovala jsem ke konci celé pasáže. Zase jeden ze slabých kousků z edice Čtení na dovolenou, bohužel.

Jack Bauer
09.11.2011 1 z 5

Velmi slabá detektivka, kterou jsem tak tak dočetl do konce.

Autorovy knížky

Emma Lathen
americká
1984  61%Kuře k večeři

Kniha Kuře k večeři je v