Kult stromů v zemích Koruny české

kniha od:

Kult stromů v zemích Koruny české https://www.databazeknih.cz/https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96555/bmid_kult-stromu-v-zemich-koruny-ceske-Q1O-96555.jpg 3.6 16
Koupit Ekniha zdarma Bazar

Průvodce vzájemnou historií soužití lidí a stromů na našem území. Shrnuje fakta, která v překladové literatuře na toto téma nenaleznete, a je určena všem, kteří mají o stromy zájem a znají - nebo aspoň tuší - jejich hodnotu.

Komentáře (1)

Komentáře 1 Recenze 0

Lectore
Lectore
11.11.2015 3 z 5

Jak mi kdysi řekl jeden dobrý muž : „Pokud tě kniha nezaujme do prvích 20 stránek, nemá cenu ji číst ... “, ale kniha zaujala a čte se rychle (přečteno během tří přestávek v práci). Je v ní spousty zajímavých uryvků a citací od ruzných známých, některým možná méně známých, autorů z jiných knich, kronik, atd. jako např. Jan Klostermann nebo Jan Vrba a další, za což jsem rád, neboť .. autorka sama není žádný veliký literát, až nepříjemně často se opakuje (napočítal jsem snad 20x stejnou frázi v průběhu čtení a vážně to štve).

Pro člověka co má blíž k přírodě, je to krásná oddechovka. Čekal jsem něco jiného, ale nakonec jsem byl mile překvapen částí obsahu se kterou jsem rozhodně souhlasil (jelikož jsem byl vychováván lásce k přírodě a všemu v ní žijící a tudíž i úctě ke stromům). Zajímá vás se kterou ? .. Jednoduše vemte knihu do ruky a čtěte.

Štítky knihy

stromy člověk a příroda

Kniha Kult stromů v zemích Koruny české je v

Právě čtených1x
Přečtených26x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených1x
Knihotéce13x
Chystám se číst11x
Chci si koupit4x