Kulka

Kulka
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298379/bmid_kulka-bVL-298379.jpg 4 961 961

Když profesorku francouzské literatury Caroline začne pobolívat zápěstí, ani v tom nejdivočejším snu by ji nenapadlo, že preventivní magnetické rezonance odhalí kulku v oblasti krčních obratlů… Šokovaná Caroline se následně dozvídá, že je adoptovaná, protože její biologické rodiče zastřelili v Atlantě, když jí byly tři roky. Ona sama byla postřelena také, ale přežila. Pachatel nebyl nikdy dopaden. Caroline tedy vyhledá novináře, který o vraždě kdysi psal. Ten jí navrhne, že s ní udělá interview, což by mohlo přitáhnout pozornost veřejnosti, aby se o své minulosti mohla dozvědět více. A opravdu, Caroline se začínají ozývat pamětníci – bývalí sousedé, policista, jež případ vyšetřoval či otcův kamarád. Jenomže i vrazi čtou noviny…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Bullet , 2015

Toňula
19.10.2016 4 z 5

Velmi čtivý a docela neotřelý příběh, který nás od začátku drží v napětí. Jen závěrečné vyústění mi k hrdince nesedělo, ačkoliv po tom, jak se jí od začátků změnil život, se možná není čemu divit. Každopádně stojí za přečtení.

Martinka79
18.10.2016 5 z 5

Knizku jsem precetla jednim dechem, nemohla jsem prestat cist, dokud jsem ji celou nedocetla.

Dreisii
17.10.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, večer jsem se do ní pustila a do rána bylo přečteno,mám ráda když je kniha napínavá a nutí vás u ní sedět dokud jí nepřečtete. Určitě doporučuji ! :)

Ivana11
16.10.2016 5 z 5

Paráda, luxusní. Ani nevím, jak jsem se ocitla na poslední stránce knihy, četla se jedním dechem. Skvělý příběh.

cleopatra11
14.10.2016 5 z 5

Moc se mě kniha líbila, četla jsem i na tajňocha v práci..)))

adrika20
12.10.2016 5 z 5

Kniha s velkým K .Super,bomba,pecka.Přečtená jedním dechem.Není víc co k tomu dodat.

NicaCola
11.10.2016 5 z 5

Jedním slovem: Luxusní!

kulatina
11.10.2016 3 z 5

Do půlky byla kniha zajímavá - námět i styl vyprávění mi vyhovoval, ztotožňovala jsem se s hrdinkou, od dvou třetin mě ale příběh začal nudit, přestal udržovat nepěti, a ten konec mi připadal jakoby ve spěchu, jakoby autorka chtěla už už příběh dokončit. Navíc jsem nevěřila myšlenkovým pochodům hlavní hrdinky, takhle se člověk nechová. Je mi líto, trojka je dobrá, takže za tři hvězdy.

Vendelie
08.10.2016 5 z 5

Četla se jedním dechem :)

Aimee1
05.10.2016 5 z 5

Začátek byl skvělý, prostředek taky, s koncem už to bylo horší. Připadá mi jen velmi těžko uvěřitelný. Ale jinak mohu doporučit jako výborné oddechové čtení, které Vás chytne a donutí nepřestat, dokud neotočíte poslední stránku. Navíc se jedná o velmi originální téma, ačkoliv konec je trošku víc předvídatelný...

avalsoraj
03.10.2016 3 z 5

Četlo se to hezky asi tak do dvou třetin. Vzhledem k charakteru a vlastnostem hlavní hrdinky, popsaným v první části knihy, mi konec připadal nevěrohodný. Nečekala jsem, že si při své inteligenci takto zatíží svědomí.

raty
03.10.2016 5 z 5

Klasický detektivní příběh v působivém obalu. Bavilo mě to - "ich" forma, gradující děj, napětí.....

misulka680
02.10.2016 5 z 5

Kniha se skvěle čte, neustále udržuje čtenáře v napětí. Dobrá zápletka, postavy skvěle vykresleny.

hruskovalucie93
01.10.2016 5 z 5

Strašně se mi to líbilo. Těšila jsem se a asi jsem věděla proč. Výborná kniha.

Ankavi
24.09.2016 5 z 5

Tak tahle kniha mě dostala. První dvě třetiny se mně líbily moc, jednotlivé kapitoly dokonale uspokojovaly mé čtenářské potřeby, zápletka se postupně rozvíjela, děj gradoval..., ale co se dělo v poslední třetině knihy, to mě přikovalo k židli a přinutilo číst a číst a číst ... až do konce. Výborný závěr, postava hlavní hrdinky je pěkně vykreslena, dostává se do nezáviděníhodné situace - a koná tak, jak konat musí. Nechybí laskavost lidí okolo ní, od kterých byste to ani nečekali, ale ani jejich běžné slabosti, které každý z nás dobře zná, což knihu ještě víc přibližuje realitě. Ráda doporučuji.

Kalina
24.09.2016 4 z 5

Kulka se četla opravdu skvěle. Ovšem poslední část knihy nabrala dost nečekaný obrat, snad aby si nechala autorka otevřená zadní vrátka na volné pokračování? Myslím,že závěr knihy jsem snad pochopila, ale také se mohu dost plést.

jitka3162
24.09.2016 5 z 5

Opravdu napínavý příběh, skvěle napsáno, četlo se to výborně. Přečtení této knihy mi netrvalo ani jeden den, jak jsem to hltala :)

Denninka
21.09.2016 4 z 5

Taková oddechová krimi. Žádné násilnosti ani brutalita, jak to v jiných knihách tohoto žánru bývá. Celkově byl příběh zajímavý a odhalení pro mě bylo až na posledních stránkách.

kristyna2349
20.09.2016 4 z 5

Kniha se mi četla dobře, určitě zajímavý příběh. Jen jsem čekala, že bude o trochu více napínavá.

kadgam
19.09.2016 4 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila - až na úlet na záver.
Dobre napísaný príbeh mladej ženy s postupným odhaľovaním minulosti. Určite by som si rada prečítala vic takých príbehov.