Kukura: jeho život jak ho prožil Čičvák

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

"Připadalo mi to jako smrtelný hřích, mít vedle sebe Juraje Kukuru a nezeptat se ho na všechno, na jeho život, názory, osudová setkání, lásky, prohry a vítězství, na jeho zkušenosti z velkých evropských divadel ..... Takže tady je Konečně celá pravda o Kukurovi."

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482928/big_kukura-jeho-zivot-jak-ho-prozil-cic-U01-482928.jpg 4.58
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Kukura: jeho život jak ho prožil Čičvák

Koka
31.10.2021

To je tááák strašne smutná kniha :=))) Keby tak pán Čičvák vedel ....... ale opravovať ho nebudem. Snáď len .... aspoň také drobnosti: Kryštál bar nebol v hoteli Devín a Dietrichovcom v Mníchove sotva bolo možné upíjať tuzexový alkohol, keď v tom meste žiaden Tuzex nebol :=)))
Len ma prekvapilo, že v príbehu chýba akákoľvek zmienka o MUDr. Hugovi H.
Ale ináč - to priznávam - prečítala som to na jeden záťah a vložené Čičvákove "eseje" (i keď ich ako eseje možno ani nezamýšľal) ma doslova ohúrili svojou hĺbkou a zacielením.

Marek.Sc
20.04.2020

Očakával som hlbší záber, tak ako to bolo v knižke Inventúra o A. Hrycovi. Táto kniha je o hercovi , o ktorom sa dozviete viac. A nebude to len o klebetách o hercovi, ktorý ostal na "západe". Je však celkom fajn dozvedieť sa o niekom, kto naozaj niečo znamenal a ako to vnímal aj on sám. Knihu odporúčam.


sachista
09.07.2017

Kukuru jsem četl poměrně dlouho, několik měsíců. Nebylo to pro mě lehké čtení na jeden zátah, neboť jde o velmi komplikovanou osobnost a zdůraznil bych hlavně slovo osobnost, ať už se k ní pojí jakákoli pozitiva či negativa. Některé pasáže mi nejspíš utkvějí nadlouho v paměti, za všechny asi noc strávená v hotelu s mladou dívkou či přinucení Martina Huby k běhu na pět set metrů zcela zbytečně. Možná mi jen chybělo trochu více komentářů z posledních deseti let a zejména i s ohledem na autora nějaké zážitky z Činoherního klubu. Rodinná slavnost pro mě totiž představuje dosud nejsilnější divadelní zážitek.