Kukačka

Kukačka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186215/bmid_kukacka-YZ3-186215.jpg 4 298 77

Sedmnáctiletá Marie žije na ulici a živí se, čím se dá – především krádežemi. Při jedné z nich je chycena, ale místo, aby byla předána policii, dostane na výběr. Když se bude vydávat za Pamelu Kingovou, dědičku sítě čerpacích stanic King Petroleum, získá bohatství, o jakém se jí ani nesnilo. Pokud odmítne, čeká ji život ve zdech důvěrně známého žaláře… Marie zvolí první možnost, aniž tuší, že Pamela byla zasnoubená s Aaronem Collinsem, mladým naftovým magnátem. Má jít o sňatek z rozumu, o obchod s jasně danými pravidly. Jenže Aaron je v soukromí úplně jiným mužem, něž o jakém Marie četla v novinách, a mladá dívka postupně zjišťuje, že se ocitla v pasti, ze které vede jen jedna cesta – a ta ji může stát život…... celý text

daja9361
02.07.2016 5 z 5

Kniha je zábavná a rychle se čte. Škoda, že má jen 550 stránek, příběh by snesl i víc ;

xxiixxi
09.04.2016 4 z 5

Začátek s proměnou a Helen se mi opravdu líbil, bylo tam vcelku i napětí. Škoda, že Helen nebylo věnováno víc prostoru a děj někdy dost rychle poskočil dopředu a přeskočily se věci, které by mě víc zajímaly. Druhá půlka a s ní spojené soudy a různé zvraty už tak zajímavé nebyly. S přibývajícími stránkami mi kniha už připadala natahovaná, bylo jasné, že to dopadne dobře, jen hlavní hrdinové občas nespolupracovali :-) Chování Marie mi v samém závěru začalo připadat opravdu dětinské a epilog to už jen dorazil, ale celkový dojem mám kladný

Modrásek16
28.11.2015 5 z 5

Hezká odpočinková pohádka. Čtu převážně detektivky, tak jedna romantika není vůbec na škodu. A dobrá romantika je fajn.

Temný snílek
29.08.2015 4 z 5

Kukačka je velmi povedená romance pro dívky i ženy, které touží se zasnít o lásce a bohatém muži, jenž není tak docela dokonalým. Skvělé odpočinkové počtení, navíc formát knihy se výborně vejde do kabelky, takže se kniha hodí na ukrácení chvil během cestování.

orinka3
14.04.2015 2 z 5

Ale jo, čte se to docela dobře. Jenomže po pár stránkách člověk zjistí, že jde pouze o to, kdy se spolu ti dva dostanou do postele. Červená knihovna jako vyšitá, chtělo by to nějakou složitější zápletku - a že se jich nabízelo! - od polovičky jsem listovala, bylo to pořád jedno a to samé.

VeronikaK85
12.04.2015 5 z 5

Byla skvělá, zábavná, vtipná, napínavá, dojemná, ale hlavně čtivá. Moje vybíravá teta mi procházela knihovnu a stěžovala si, že dnes snad nevychází nic jiného než romány na pokračování. Pak narazila na Kukačku, náhodně ji otevřela a už se od ní neodtrhla. Dokonce mi s ní odjela, protože prostě nemohla knihu odložit.
Zápletka je originální, postavy skvěle vykreslené a hlavně uvěřitelné, výborný vypravěčský styl.
Doufám, že se brzy dočkáme další stejně povedené knihy.

LilianaFalcon
27.02.2015 4 z 5

Opravdu hodně milé překvapení.
Samozřejmě to bylo předvídatelné, bez klišé se to neobešlo... ale přesně něco takového nenáročného jsem potřebovala.
I když jednu velkou výtku by to za mě přece jen mělo. 17 ani 18 letý holky se takhle prostě nechovaj... Jo a ještě něco... na to jak to mělo být plné zvratů (a to že bylo) mi připadalo, že se tam vůbec nic neděje.

Acinore
06.02.2015 5 z 5

Naprosto perfektní...! Zrovna mi sedla do nálady a zhltla jsem ji na jeden zátah...jojooo, předvídatelný děj, klišoidní, ale když to se prostě neokouká :D

miri.stajko
25.11.2014 4 z 5

Od první stránky mi knížka vzala dech a já četla a četla. Napětí, sranda, láska a lži. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Bohužel v půlce to začalo být zdlouhavé, trochu nudné a tak nějak přeplácané. A to se táhlo až do konce. Za první půlku dávám 5 a za druhou 3:-))

goldiex
25.10.2014 2 z 5

Nepříliš originální, lehce absurdní, snadno předvídatelný, poněkud nudný a zbytečně zdlouhavý romantický příběh.

Anne Leyyd
26.09.2014 5 z 5

Tak toto bylo jedním slovem PERFEKTNÍ!!! Nikdy bych nečekala, že mě kniha s podobnou anotací tak šíleně dostane. Neskutečně příjemný styl psaní. Zajímavý, milý, velmi vtipný, romantický ALE bez trapností a klišé, napsaný příběh, který jsem si zamilovala už během čtení Prologu. Skvělé postavy, které si nešlo neoblíbit již během pár stránek.

Od čtení se opravdu dalo jen těžko odtrhávat a hmmm... ano - s konečnou platností potvrzuji, že mám naprostou slabost pro muže, kteří se jmenují Aaron. ACH JO! :)))

Bez nejmenších pochybností doporučuji všem, kterým se líbí romantické příběhy, které jsou uvěřitelné a mají hlavu a patu, postavy se chovají racionálně a držíte jim pěsti jako o život a prostě... dokud nedočtete, nemáte klid :-)

Mermaida
25.09.2014 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem četla jedním dechem! Prostě WoW!
Kniha mě čirou náhodou upoutala v knihkupectví, když neoluxor měl zrovna nějakou denní slevu a já popadla vpodstatě první knihu, kterou jsem potkala - hodně mě při volbě knihy oslovuje obálka, a zrovna jsem chtěla i něco lehkého do kabelky! Skvělá volba :) A rozhodně se vyplatila. Kniha je čtivá, s romantickým nádechem, plná lží, ale nakonec i pravdy. Emoce pochodovaly s tím, jak příbeh plynul a já se naprosto vžila do Marie :)

Beni
18.09.2014 5 z 5

Znáte ten pocit, kdy se ráno probudíte, kouknete se na knížku a řeknete si, dneska ji doklepnu? (i když vám zbývá 500 stran, protože jste začali minulý večer s tím, že tentokrát budete číst pomalu). No nebudu to zbytečně protahovat. Po celodenním střídání knihy se seriály (co taky jiného dělat, když máte angínu, že?) s hrůzou o půlnoci zjistíte, že vám zbývá tak 250 stran.... TO PROSTĚ DÁM...Zhasínala jsem přesně ve 4:11 ráno!!! ALE DOČETLA JSEM JI !!

Autorce bych ráda vzkázala, ať kouká pokračovat ve své činnosti. Kniha mě neskutečně bavila a Aaron je prostě...úžasnej! Těším se na další knihy :-)

Sweetie13
09.09.2014 4 z 5

Spokojenost, hodně čtivé s dostatečnou romantikou

anibeni
30.07.2014 5 z 5

Kniha mne nečekaně dostala.... Dala mi přesně to, co jsem momentálně ve svém rozpoložení potřebovala,... Romantický příběh okořeněný špetkou napětí... Pěkné, příjemné čtení..

vaili
16.06.2014 5 z 5

Pro mě nečekaně dobrá ... stručný popis mě až tak nezaujal, ale kniha ano. Tlustá kniha v měkké vazbě je mimochodem za trest :) Já bych vypustila nebo změnila epilog. Stále jsem byla napnutá a nedočkavá jak to dopadne, takže kniha nešla odložit :)

Gabetka
09.06.2014 4 z 5

Musím přiznat, že jsem se dobře bavila, ačkoliv jsem při výběru dala na anotaci, která byla ohledně žánru poněkud zavádějící . Autorčin styl je čtivý, některé hlášky byly vynikající a hlavní hrdinka sympatická, takže mi ani nevadilo, že se z knihy vyklubala klasická červená knihovna.

bbara155
03.06.2014 3 z 5

Romantický, snadno předvídatelný příběh, občas trochu zdlouhavý. Přesto se čte dobře a je to příjemná a nenáročná oddychovka. Škoda, že další kniihy této autorky jsou upírské, jinak bych si je přečetla taky.

DajaF
14.05.2014 4 z 5

Kniha se mi opravdu moc líbila, byla čtivá a příběh byl moc hezký.

Brambram
13.05.2014 3 z 5

Naivní, předvídatelný příběh do kabelky, nic víc nic míň. Ale i takové jsou občas potřeba.

romantika

Karolina Limrová