Kudy Tudy za zvířátky

Kudy Tudy za zvířátky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258691/mid_kudy-tudy-za-zviratky-5IB-258691.jpg 4 3 3

Je prasátko špinavé? Ale vůbec ne! V bahně se válí proto, aby si chránilo kůži před sluncem. Jak loví hyeny? Neunavují se lovem, ale snědí to, co jim nechají lvi. Proč spí kůň vestoje? Aby mohl hned utíkat, kdyby se přiblížilo nebezpečí. Tato interaktivní obrázková knížka plná odklápěcích okének a mnoha pohyblivých prvků zná odpovědi na více než 80 zajímavých otázek o zvířatech z našich končin, z amazonské džungle, z Austrálie, zvířatech z pouště i z pobřeží ledových oceánů, ale také o nejmazanějších zvířatech, ale třeba i o zvířatech velmi podivných. Na konci knížky najdete zábavný kvíz, který prověří, zdali jste knížku četli opravdu pozorně. Tak honem za zvířátky!... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Kididoc des animaux , 2014

zinon
21.02.2020 5 z 5

U nás hodně oblíbená. Je pravda, že je trochu chatrnější na zacházení.

zuzana8241
21.01.2019 5 z 5

Pěkná knížka pro deti tak od 2 let. Děti baví otevírat okýnka a ještě se dozví spoustu informací.

SPimy
17.08.2017 2 z 5

Knížka mě zklamala. Má pohyblivé části, ale vše se okamžitě poškodilo, ač se syn opravdu snažil dělat vše opatrně. Jinak ji má moc rád, ale provedení mě zklamalo. Je to hezká první minipedie, dozvíte se zajímavosti, obrázky fajn.

zvířata, fauna zajímavosti o zvířatech odklápěcí okénka pohyblivé prvky

Sylvie Baussier
francouzská, 1964