Krvavý motýl

Krvavý motýl https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518498/bmid_krvavy-motyl-Xme-518498.jpg 3 20 5

Čím hlouběji se do duše nahlíží, tím víc zla se probouzí Dvacetiletá sériová vražedkyně Ira pod záminkou vyléčení dávného traumatu navštíví slavnou terapeutku Clarissu. Clarissa Virtanenová je nejlepší ve svém oboru a mediálně známá z obálek lifestylových časopisů. Svým svěřenkyním říká princezny a netouží po ničem jiném než je zachránit. Nebo je v tom víc? Když se Ira stane její pacientkou, jen jedna z nich ví, že je spojuje temné tajemství z minulosti. Zjistí to ta druhá dřív, než dojde k tomu nejhoršímu zvratu?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Terapiassa , 2021

Ratatka
21.03.2024 4 z 5

Kniha má spád, dobře se čte, místy mě dost překvapovala.

Adriena838772
19.02.2024 5 z 5

Straně moc dobrá knížka a hodně za jímavá. Mám ráda takovýhle žánry. Takový hle knížek by mělo být víc

Medovnice
07.11.2023 1 z 5

Dobrý nápad. Zajímavé propojení hlavních postav. Ale proč se to tak vleče? Autorka má schopnost zabít příběh, a to navzdory tomu, že kapitoly jsou krátké. Poměrně iritující byl přístup, kdy na konci každé kapitoly bylo naznačené, že se při dalším čtení dozvíme něco fakt zásadního. Zřejmě si autorka chtěla pojistit, že knihu neodložíme. Chvíli to fungovalo, ale potom opakovaný vtip přestal být vtipem a stal se otravným.

plamínek21
03.11.2023 5 z 5

Rafinovaný, ponurý a neotřelý je tento román, kdy sledujete vyprávění sériové vražedkyně, její psychoterapeutky, terapeutčina manžela a novináře. A skládáte si obrázek.....je ten obrázek ale správný? Kam až vás aktéři jsou ochotní pustit? A co vy jste vlastně schopni vidět? A já byla nadšená i když si mě autorka povodila jako slepého koně..

Majollica
23.09.2023 4 z 5

Krvavý motýl je hodně čtivý, inteligentní a velmi dobře promyšlený, místy si umí se čtenářem i chytře pohrát. S poslední stránkou odletí jen zdánlivě: jeden příběh skončí, aby dal prostor znepokojujícím myšlenkám o lidské mysli, zlu, lži, dobru a nevinnosti. Povedená prvotina, doporučuji!

Autorovy knížky

2023  63%Krvavý motýl