Náš ředitel je krysí upír!

Náš ředitel je krysí upír! https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369192/bmid_nas-reditel-je-krysi-upir-QkH-369192.jpg 5 11 2

Ve škole hrozí vážné nebezpečí, a do některých míst je dokonce přísný zákaz vstupu. Zatéká do střechy? Nebo je pravda, co se říká, a třídy jsou zamořené krysami? Nový ředitel tomu nasadí korunu – podle jeho chování je zcela jasné, že je to upír! Parta ze 3.A musí shromáždit důkazy, aby mohla povolat armádu. Protože tohle je jejich škola a oni se rozhodně nehodlají vzdát bez boje! Humorný příběh ze školního prostředí vypráví jeho hlavní protagoniska Líza, která si nebere servítky a vše komentuje s upřímností a bezprostředností sobě vlastní. Kniha pobaví děti od sedmi let i jejich rodiče. A že vše bude nakonec úplně jinak, než se zdá? To zjistíme. Rozhodně se při tom krutopřísně nasmějeme, až budeme cenit špičáky.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Svojtka & Co

My Head Teacher is a Vampire Rat , 2015

Rozari
21.11.2021 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale mě tahle série fakt baví :-) Vždycky čekám, na co ta partička zase přijde a o čem sami sebe přesvědčí, že je to naprosto jasná věc a pravda :-D
Čteme knihy se syny (aktuálně 6 a 7,5 let), respektive já jim předčítám, moc je to baví. Zítra si půjčíme další díl. Doporučuji!

KačkaNik
21.01.2021 5 z 5

Opravdu výborné. Celá série 9ti letého syna nadchla a díky ní začal opravdu číst knihy.