Krutá hra o tvé zdraví

Krutá hra o tvé zdraví https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309621/kruta-hra-o-tve-zdravi-Wbz-309621.jpg 4 99 28

Budeš figurkou, nebo hráčem? Přistoupíte na „Mnichovskou dohodu“ o svém zdraví? Víte, že rady lékařů o výživě vás mohou zabít? Že nízkotučné diety způsobují obezitu? Že málo tuku ve stravě vám může poškodit mozek? Že cholesterol nemůže za ucpávání cév a nízký cholesterol vám může způsobit rozpad svalů? Víte, že cukrovka není nevyléčitelná nemoc a píchání inzulínu pacienty zabíjí? Že hyperaktivita je uměle vytvořená nemoc, kterou způsobuje jedna složka stravy? Že za neúčinnost antibiotik nemohou lékaři, ale někdo jiný? Odpovědi a ještě mnohem víc najdete v této jedinečné knize. Lovec faktů a detektiv pravdy o zdraví, Tomáš Kašpar, nekompromisně odhaluje pravdu a rozbíjí nejrozšířenější mýty a lži, které nás připravují o to nejcennější – o naše zdraví.... celý text

yetti74
02.08.2017 3 z 5

Jedna z knih, která vás nutí se zamyslet nad tím jak funguje tělo, jaký vliv má na naše tělo strava a určitě i každého donutí se zamyslet nad tím, co sám jí. Je dobře, že takové knihy vycházejí.

Baibarosa
01.05.2017 3 z 5

Tak nějak nevím, jak knihu ohodnotit. Na jednu stranu jsou tam velmi zajimávé informace a i po ověření jsou správně, na stranu druhou je to mega demagogie. Za přečtení to určitě stojí, nicméně používejte vlastní rozum...

elisa194
27.04.2017 5 z 5

Velice zajímavá kniha. Člověk aspoň vidí, jak to chodí a pak věřte doktorům... Určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

Jack Bauer
26.04.2017 5 z 5

Kašparovy knihy o zdraví jsou nejlepší, jsou psány velice srozumitelnou a zábavnou formou, hezky se čtou.

xindl007
04.04.2017 5 z 5

Krásná poučná kniha. Dala bych to do povinné četby - aby si lidi udělali sami názor na věc a rozhodli se - být DONEKONEČNA pacientem a utratit mraky peněz za léčbu nebo hledat jiné cesty, uzdravit se a ty mraky peněz utratit za sebe a své blízké???

Veve131
27.02.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Velmi zajímavé a poučné. Určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

Kryštofka
03.02.2017 5 z 5

No jo, farmaceutický průmysl vydělává a pacienti doktorům věří. Díky za rebela Kašpara.

artabanb
26.12.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetl za dva dny a to jen dokazuje, jaká je. Doporučuji pro všechny, kteří jsou znudění nebo znechucení a nebo si nevědí rady nejen ve výživě, ale i v životě.
Určitě si od autora přečtu i další tituly.