Krtek v zimě

Krtek v zimě https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95962/krtek-v-zime-95962.gif 5 67 8

V této knize najdete dva příběhy o oblíbeném Krtečkovi - Krtek a sněhulák a Krtek a Vánoce. V prvním Krtek získá nového kamaráda sněhuláka, kterého zachrání před slunečními paprsky. Ve druhém příběhu chystá Krtek pro své kamarády v lese vánoční překvapení.

KTK_knihovna
07.01.2024 5 z 5

hezounké

Briv
24.02.2023 5 z 5

* Prostě Krtek - je skvělý. Knihu jsme si půjčovali na Vánoce a krásně se četla, oba nás se synkem bavila. Krtečka má od mala rád a neopouští ho ani teď, ve čtyřech letech. Je to milé a laskavé čtení. Na mě z toho dýchá nostalgie, protože na Krtkovi jsem také vyrostla.

bookcase
20.12.2022 5 z 5

Četli jsme teď o adventu se synem, nestárnoucí příběhy s milým krtkem a jeho kamarády.

Hakate
04.09.2022 5 z 5

Kdo by neznal Krtečka a jeho příhody. A znáte někoho, kdo Krtečka nemá rád? Ani já nejsem výjimkou.

maminkoutek
28.12.2020 5 z 5

V knize najdeme dva krátké příběhy o krtečkovi a jeho kamarádech - myšce, zajíčkovi či ježkovi. Jedna pohádka je zimní, druhá vánoční. Celé knize dominují ilustrace Zdeňka Millera a textu je málo, takže se snadno čte i s menšími dětmi.

hroneczek
24.10.2017 5 z 5

Krtka prostě miluji. V jakékoli formě. Kniha vhodná pro začínající malé čtenáře.

MOu598
15.05.2017 5 z 5

Milé příběhy, krásně nakreslené.
Knížku vždy připomenou se stejnými obrázky adventní kalendáře - musím je mít.
Citát:
"Co je lepší, dárky dávat nebo dostávat?"

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

No prostě krásná pohádka, kterou si zamilujou snad všechny děti! a někdy nejen ty..

Autoři knihy

Zdeněk Miler