Krtek a kalhotky

Krtek a kalhotky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466307/bmid_krtek-a-kalhotky-G02-466307.jpg 5 169 169

Teri.Fishing
04.01.2016 5 z 5

Krtek pohádka, která se neztratí ani v dalších generacích.

veronie
07.12.2015 5 z 5

Nádherná knížka pro nejmenší. Krásný poučný příběh doplněný o neméně hezké obrázky. Kdopak by si nepřál takové kalhotky...

efka.saf
27.01.2014 5 z 5

Naprosto legendární Krteček!!! Dodnes Krtečka zbožňuji a zrovna tento příběh považuji za jeden z nejlepších. A tak se není čemu divit, že tato skvostná postavička už letěla i do vesmíru :)

rusalka123
02.10.2013

Na první pohled obyčejná pohádka, na druhý výchovný příběh. Aniž by to děti tušily, vrývají se jim tím do hlavy "kouzelná slůvka" - prosím, děkuji, atd.. Čím více se s nimi setkávají, tím přirozenější jim potom přijde je používat. A také se setkávají s pomocí druhému - další věc, kterou by děti měly od útlého věku znát.

tyzik.cejka
29.05.2013 5 z 5

asi nejroztomilejší nejmilejší a nejpochpitelnější krtek a jěště jedno heslo nejrozmilejší a vlastně i nejroztomilejší

Matematicka
01.03.2013 5 z 5

Krásná kniha pro ty nejmenší i jejich rodiče. Kromě toho, že je provází zvířátka, která pomáhají krtečkovi s výrobou kalhotek, tak se tu taky dozví, jak se takové kalhotky vlastně vyrábí, kolik je za tím práce. To je v dnešní době, kdy to jen zřídka máme možnost skutečně vidět, dost důležité. Navíc krteček každému zvířátku, které mu pomohlo, pěkně poděkuje. Po všech stránkách tedy pěkná i užitečná kniha.

lady
23.12.2011 5 z 5

Miler je Miler.Skvělá knížka pro ty nejmenší z nás.

pohádky

Autoři knihy