Křídla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak by to vypadalo, kdyby jste se probudili s křídly? Osmnáctiletá Megan byla obyčejná dívka prožívající běžný život i trápení. Při vyhrocené situaci náhle zkolabovala a ztratila vědomí. Od toho dne se od ní začalo žádat, aby se vzdala celého dosavadního života, rodiny, přátel i lásky. To vše jen pro to, že jí začala růst křídla. Dostala se do utajovaného společenství andělů, kteří si svá tajemství za každou cenu chrání. Je možné věřit andělům, ve světě plném pravidel, hrozeb, intrik a dřiny? Nedalo by se přeci jen uniknout?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/326261/kridla-ZSd-326261.jpg 12
Žánr
Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno · Tribun EU
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Křídla

Přidat komentář
tatafa
05.08.2017

Knížku jsem získala přes Podporujeme české autory a musím říci, že mne poměrně zklamala. Je sice velice pěkně a čtivě psaná, ale zároveň mrhá svým potenciálem. Autorka napsala příběh na neobvyklé téma nových andělů, kde by bylo zajímavé to více rozpracovat. Bohužel zde byl na první místo postaveny spíše vztahy než nadpřirozeno, což by myslím bylo lepší.

Vallerie
21.04.2017

Knížka Křídla mě zaujala na fóru "Podporujeme české autry" a udělala jsem dobře, že jsem si ji přečetla. Můžu jen doporučit. :) Je to jedna z těch knížek, od kterých se nemůžete odtrhnout a zároveň nechcete, aby byl konec. Moc se těším na další díl, až vyjde.