Křesťanská astrologie ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Významné astrologické dílo, sepsaná proslulým anglickým astrologem Williamem Lillym (1602-1681), který se nejvíce proslavil předpověďmi požárů Londýna a osudy anglických králů i šlechticů, vychází v českých zemích poprvé, přičemž text je překladem původního renesančního díla, z nějž současní astrologové stále čerpají. Tato úchvatná práce seznamuje čtenáře s horární astrologií. První část nás uvádí do umění astrologie a za použití efemerid pojednává o charakteru dvanácti znamení zvířetníku i jednotlivých planet. Druhá část podrobně seznamuje s jednotlivými domy a podává metodický návod, jak pracovat s dotazy klientů; Lilly na jednotlivých příkladech detailně rozebírá otázky týkající se manželství, majetku, zdraví a nemoci, délky života, úmrtí a mnoho dalších. Část třetí je zasvěcena práci s nativním horoskopem a představuje několik různých způsobů posuzování hvězdného vlivu na osud zrozence, rozebírá význam tranzitů a progresí planet....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296853/krestanska-astrologie-SEY-296853.jpg 45
Žánr
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná
Vydáno (ekniha), Volvox Globator
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Křesťanská astrologie

Přidat komentář
Elea
28. května

Zajímavý pohled do historie astrologie, především horární. Obávám se však, že je v současnosti jen velmi obtížně použitelná.

vodnář
24.01.2018

Velké množství informací, které využijí hlavně zastánci tradiční astrologie zaměřené především na předpovídání budoucích událostí. Navíc kniha samozřejmě nepracuje s novými transsaturnskými planetami, které v době života autora nebyly ještě známy. Pro současné psychologické pojetí astrologie je kniha v podstatě nepoužitelná. Navíc je poměrně drahá a objemná.


Štítky

astrologie křesťanství mystika

Autor knihy

William Lilly
anglická, 1602 - 1681

Kniha Křesťanská astrologie je v

Přečtených5x
Knihotéce9x
Chystám se číst4x
Chci si koupit5x
dalších seznamech1x