Křesťanská astrologie ekniha

Významné astrologické dílo, sepsaná proslulým anglickým astrologem Williamem Lillym (1602-1681), který se nejvíce proslavil předpověďmi požárů Londýna a osudy anglických králů i šlechticů, vychází v českých zemích poprvé, přičemž text je překladem původního renesančního díla, z nějž současní astrologové stále čerpají. Tato úchvatná práce seznamuje čtenáře s horární astrologií. První část nás uvádí do umění astrologie a za použití efemerid pojednává o charakteru dvanácti znamení zvířetníku i jednotlivých planet. Druhá část podrobně seznamuje s jednotlivými domy a podává metodický návod, jak pracovat s dotazy klientů; Lilly na jednotlivých příkladech detailně rozebírá otázky týkající se manželství, majetku, zdraví a nemoci, délky života, úmrtí a mnoho dalších. Část třetí je zasvěcena práci s nativním horoskopem a představuje několik různých způsobů posuzování hvězdného vlivu na osud zrozence, rozebírá význam tranzitů a progresí planet....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/296853/krestanska-astrologie-SEY-296853.jpg 4.34
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná
Vydáno: (ekniha), Volvox Globator

vodnář

Velké množství informací, které využijí hlavně zastánci tradiční astrologie zaměřené především na předpovídání budoucích událostí. Navíc kniha samozřejmě nepracuje s novými transsaturnskými planetami, které v době života autora nebyly ještě známy. Pro současné psychologické pojetí astrologie je kniha v podstatě nepoužitelná. Navíc je poměrně drahá a objemná.

astrologie křesťanství mystika

Autor knihy