Kresba: Kompletní průvodce technikami kresby

Kresba: Kompletní průvodce technikami kresby https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133464/bmid_kresba-kompletni-pruvodce-technikam-64a1ac60bbf3d.jpg 4 11 2

Kompletní průvodce technikami kresby je vynikající a vyčerpávající příručka, která vám pomůže rozvinout kreslířské dovednosti. Dokonalé osvojení si kreslířského umění je dnes pro začínajícího umělce snazší než kdykoli předtím. Tato kompletní příručka osvětluje všechny teorie a techniky potřebné k úspěšnému zvládnutí každého významnějšího kresebného žánru. 800 působivých ilustrací a desítky praktických lekcí vám pomohou v aktivním učení. Nejdříve se dozvíte, jak nakreslit základní geometrické útvary, z nichž vycházejí všechny tvary. Poté pozvolna přistoupíte ke studiu důležitých principů, například tonálních hodnot, kompozice, perspektivy a proporcí. Najdete zde také odborné rady a praktické návody pro zaznamenání účinků světla a stínu, zobrazení struktur a dalších prvků v široké škále námětů, počínaje jednoduchým zátiším s jablky a konvicí a konče venkovskými a městskými krajinami.... celý text

ydnac
28.09.2020 5 z 5

Nádherná kniha, která potěší všechny, kteří rádi malují a ti kteří začínají v ní určitě najdou inspiraci. Opravdu moc krásně prezentováno :-) Já nejradši maluji obličeje, ale podle této knihy jsem zkoušela i krajinky a řekla bych, že se zdařilo :-)

alef
12.08.2015 5 z 5

Nemám žádné velké výtvarné ambice, ale maluju od útlého dětství, maluju celkem často a maluju hrozně ráda, kresba je pro mě prostě jedním ze způsobů relaxace a tento průvodce je mi častým a vítaným rádcem :-).

Autoři knihy

Jordi Vigué