Kráva na stromě

Kráva na stromě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415304/bmid_krava-na-strome-4DJ-415304.jpg 4 31 8

Veterina, to je dřina. Ale i nekonečná zábava… Autor podává svědectví o náročné a občas i nevděčné práci venkovského zvěrolékaře, která se leckdy neobejde bez hořkých, či naopak humorných situací, ať už ze strany zvířat, anebo těch, kteří se o ně starají.

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Alpress

Cows in Trees , 2016

IHT
22.08.2023 3 z 5

Takova jednohubka. Nebylo ro zle, ale jinym veterinarnim knizkam se to zdaleka nevyrovna. Rada pribehu neni ani zabavna, ani nijak zajimava ci dojemna - jsou to spise "vesele historky", ktere by bylo fajn slyset, ale kterym papir na krase nepridava. Nastesti to je kratke ;)

Autor sice nema vypravecsky dar, ale cist to jde.

daza.dt
21.06.2023 5 z 5

Knihy o veterině a veterinářích miluju, ale Juliana Earla jsem neznala. Vtipně a mile psaná knížka. Když si navíc vyhledáte osud a životní příběh autora - bude pro vás ještě více sympatický.

Marla
12.11.2022 5 z 5

Laskavá a vtipná knížečka historek o nelehké a náročné práci veterináře. Moc hezké čtení.

klaraj093
08.01.2022 3 z 5

Tato kniha byla zajímavou oddechovkou, četla jsem jí do čtenářské výzvy a jsem ráda že jsem zvolila právě tuto knihu. Některé příběhy byly opravdu pěkné.

Riccia
29.07.2021 4 z 5

Docela zajímavé čtení, které bylo složeno z jednotlivých zážitků a zkušeností. Nešlo o povídky, které píše pan Herriot, spíš o nahodilé vzpomínky více či méně se vážící k nějakému tématu. Ze začátku mne to trochu mátlo, že šlo spíš o nesouvisející střípky než nějaký souvislý text, ale časem se s tím čtenář srovná :-)

katerina5544
11.04.2021 5 z 5

Vynikající kniha. Informace o zvířatech pro mě byly nové a i jsem se zasmála. Autor mi byl hodně sympatický. Zasloužil by si vyšší hodnocení. Doporučuji!

Lenka339
14.04.2020 4 z 5

Útlá knížka příběhů ze života venkovského veterináře, která se rychle čte.

alnahu
17.01.2020 4 z 5

Báječná kniha na odreagování u které se pobavíte.Příběhy ze života ,které vypráví Julian Earl jsou o nevděčné práci venkovského veterináře,ale přesto svou práci miluje.Knihu věnuje všem zvířecím pacientům ,jejich páníčkům,ale i svým kolegům.