Krásny život tučniakov

Krásny život tučniakov https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432706/mid_krasny-zivot-tucniakov-NcH-432706.jpg 3 12 2

Čas vraj všetko vyrieši… alebo zamotá? Miriam má dvadsaťšesť rokov a užíva si život mladej zamestnanej ženy bez záväzkov. Vrúcne, ozajstne miluje iba svoju rebelku babi a čudného psa, ktorý sa k nej pridal na ulici. Jediným jej nepriateľom je čas, ktorý jej pripomína, čo všetko už nedobehne a nevráti. Miriam sa rozhodne pre zmenu, lenže práve vtedy utrpí bolestnú porážku – zomiera jej opora babi. Útechu nachádza v mailovej schránke, na bezpečnej pôde rozhovorov s náhodným neznámym. Ich čoraz osobnejší vzťah skomplikujú tučniaky, obézni domáci miláčikovia a jeden príbeh dvoch autorov, ktorý nemal mať nič spoločné s realitou…... celý text

MahtielNencon
08.08.2020 2 z 5

Kniha sa začala veľmi dobre. Hlavná hrdinka super, bola mi veľmi blízka. Avšak v druhej polke knihy ma príbeh prestal baviť, zvrtlo sa to na taký klasický slovenský ženský román.

Veronica.Faye
30.07.2020 5 z 5

Realita. Tak by som túto knihu definovala.
Získala si ma hneď na začiatku a čítala sa veľmi rýchlo. Dej ma bavil a stále som chcela vedieť viac. Nie je to klasické romantické klišé s happy end-om. Bonus je pútavá obálka.
Miriam som si obľúbila, občas som sa s ňou stotožnila. Autorka ma skvelý štýl písania. Spôsob, akým bol príbeh písaný ma zaujal. Kniha vo mne vyvolala veľa pocitov a čítanie som si užila.

2020  76%Šťastné náhody
2020  68%Krásny život tučniakov

Kniha Krásny život tučniakov je v