Královnou krásy z donucení

Královnou krásy z donucení obálka knihy
Mé hodnocení:

Charlotte Gormanová miluje svou práci knihovnice na základní škole a volný čas tráví nejraději s nosem zabořeným v knihách. Kdežto její sestra Ginny, dvojče, s níž jsou si podobné jako vejce vejci, je královnou sociálních sítí a majitelkou korunek královny krásy z nejrůznějších soutěží. Jedna cenná tiára jí ale ještě ve sbírce chybí, a to ze soutěže Miss American Treasure, kterou před lety vyhrála jejich matka. Ginny je odhodlaná jít v máminých stopách a využít poslední rok, kdy se může soutěže zúčastnit. Jenže zasáhne osud a dvojčata si podobně jako kdysi v dětství vymění místa. Promění se Charlotte s pomocí napletených vlasů, prodloužených řas, tuny mejkapu a vysokánských podpatků ve svou atraktivní sestru, nebo se jí povede zůstat sama sebou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460561/kralovnou-krasy-z-donuceni-i5m-460561.jpg 3.527
Vydáno, Baronet

The Accidental Beauty Queen, 2018

Kniha Královnou krásy z donucení

agatha2

Od autorky jsem četla již její dvě předchozí knihy inspirované známými milostnými příběhy a jelikož se mi moc líbily, nemohla jsem si nechat ujít tuto novinku. A dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Milou a vtipnou romanci, kde opět nechybí sympatičtí hlavní hrdinové a psí mazlíčci. A jelikož je naše hlavní hrdinka zanícenou knihovnicí a opravdu velkou milovníci knih máme tady spoustu narážek na Harryho Pottera, Pýchu a předsudek, Větrnou hůrku a další knižní pecky – prostě všechny mé milované knihy, takže jsem si díky tomu připadala jak ryba ve vodě. Máte-li chuť na něco romantického, ale ne přihlouplého, zkuste se mrknout na knihy Teri Wilson.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

jani.ruzicko

Já si tuhle autorku oblíbila. =)
Jsou to takové lehké, příjemné příběhy. Nejedná se o búhví jak zavážná téma, jak je nyní zvykem. Prostě jen romantická, vtipná odreagovačka, která se dobře čte. Takže za mě super =)

**Rodinu má člověk jen jednu a mluvit mezi sebou, je hrozně důležité.

ciaram

Upřímně, opravdu nudné :(, až hloupé a předvídatelné.
Sice tam byly odkazy na Harryho Pottera, Jane Austenovou, Slečnu Drsňák, ale mně to nestačilo.

Ivuska.09

Já mám autorku Teri Wilson prostě ráda. Sice jsou to takové pohádkové příběhy, mnohdy jednoduché, ale zároveň neskutečně čtivé. Královnou krásy z donucení jsem zhltla za jeden večer, potřebovala jsem se odreagovat něčím, u čeho úplně vypnu. Byla jsem spokojená: chválím i závěr, čekala jsem, že to mezi sestrami dopadne jinak. Je to nenáročná romantika, která však zaujme.