Krájení snů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po týdnu sólové dovolené na Kypru vnímá hlavní hrdinka nového románu známé české spisovatelky novýma očima svůj život. Vidí jen hrubého manžela, nesnesitelnou tchyni, starosti o živnost i rodinu - a zbytky lásky, která bývala veliká. A ještě dospívající dceru, pouto, jež Lídě nedovolí odejít. Příběh současné ženy nabízí nevšední čtenářský prožitek - intimní zpověď o hledání a nalézání, které mnoho žen tak dobře zná a muži málokdy vidí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6666/krajeni-snu-6666.jpg 2.69
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Krájení snů

Cagbel
17.04.2019

Dělalo mi problém se do knihy začíst. Dokonce jsem si myslela, že ji ani nedočtu a odložím. Nakonec jsem se zapřela a dočetla ji. Přemýšlím o tom, proč kniha vůbec vznikla a co chce čtenáři vlastně sdělit? Nic mě nenapadá. Snad jen, že jsem se dozvěděla o existenci knihy Lamentace, kterou si možná někdy přečtu. Pro mě Krájení snů nebylo zajímavé čtení, a proto se ke knize určitě už nikdy nevrátím.

Dita333
23.11.2018odpad!

Omlouvám se autorce za nehezká slova, ale tohle je vážně nejhorší kniha, kterou jsem kdy četla. (A nebýt toho, že jsem na dovolené s sebou jinou knihu neměla - velká chyba!, ani bych jí nedočetla - a to se považuji za velmi tolerantniho čtenáře). Kniha nemá absolutně žádný děj. Doteď nevím, o čem vlastně byla. O bláznivé ženské, která dovolenou na Kypru vnímá jako svůj životní zážitek? O ignorantském manželovi? O praštené tchýni? Autorka zřejmě skládala slova, která ji náhodně napadala. V knize nebyla ani jedna srozumitelná věta.

Jedno se jí ovšem musí nechat - zanechala ve mně velmi silný dojem - dojem, že autorka ani vydavatel nemohli být při smyslech, když tohle pustili do tisku..


oskarka
18.04.2016

Kniha o pivu, zapnuté žehličce a kapajícím kohoutku...