Kraď jako umělec – 10 věcí, které ti nikdo neřekl o kreativitě

Kraď jako umělec – 10 věcí, které ti nikdo neřekl o kreativitě https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213873/mid_krad-jako-umelec-10-veci-ktere-ti-nikdo-nerekl-o-kreativite-213873.jpg 4 444 92

"Kraď jako umělec" je základní inspirační knihou pro všechny kreativce. Je kongeniálním desaterem pro každého začínajícího spisovatele, muzikanta, výtvarníka, copywritera, bloggera, prostě tvůrce. Nemusíte být génius, stačí být sám sebou.

Eskandriel
25.11.2014 5 z 5

Výborná kniha, když se zaseknete na jednom místě a nevíte kam dál. Je tenoučká, takže tak na jedno odpoledne :)

LordSnape
19.11.2014 5 z 5

Velmi isnspirující příručka, která potvrzuje moji domněnku, že vše už bylo vymyšleno a nám, pozdějším generacím, nezbývá než smysluplně kopírovat a přetvářet již užité postupy a komplex jiných uměleckých děl. :-)

ona_vi
13.10.2014 4 z 5

Lehké počtení o tom, jak jde život :-)

St. Jimmy
05.06.2014 4 z 5

Skvělá a veselá kniha, která stagnujícího umělce navede zpátky na cestu.

Standa Šebek
08.01.2014 5 z 5

Naprosto skvělá knížečka plná prostých, trefných a upřímných rad od sympatického člověka. V tvůrčí krizi dokonale povzbudí.

inkara
08.01.2014 5 z 5

Skvělá kniha pro kohokoli s tvůrčí snahou. Inspirativní a vtipné.

petaSk
03.01.2014 4 z 5

Autor čtivě popsal zkušenosti, kterým věří, že na něj fungují. Možná fungují, možná ne a možná pomůžou i spoustě jiných lidí a dodají jim sílu, i kdyby se mýlili. Tato knížka je takový malý přítel, který dodá inspiraci ve chvílích, kdy tápete, vaše kreativita je na minimu nebo o sobě pochybujete.

Daffodila
23.11.2013 5 z 5

Tak tuhle knížku vážně žeru! Plná inspirace, nápadů a vtipu. S radostí se k ní vracím.

Kisinka
15.09.2013

Skvělá kniha plná inspirace a kreativních nápadů. Doporučuji každému, kdo se nějakým způsobem zajímá o tvůrčí věci

orson
16.02.2013 5 z 5

Moc pěkná knížka, která odhalí odkud se pořád berou nové kreativní nápady (ne, opravdu v prachsprostém copy and paste to není), pomůže vám povzbudit vaši kreativitu a ještě se u toho dobře pobavíte.

yank3e
08.01.2013 5 z 5

Nesmírně inspirativní knížka.

Kristian
29.12.2012 5 z 5

Jedinečný návod, jak začít pracovat tvůrčím způsobem. Ale hlavně také, jak vydržet. Knihu mi půjčila kamarádka a přečetl jsem ji během dvou cest metrem. Nicméně ihned objendnal přes Internet, protože je to kniha, kterou chci mít v knihovně, vracet se k ní a čerpat z ní.

tvořivost, kreativita

Austin Kleon