Kouzlo džu-džu hrozí

Kouzlo džu-džu hrozí https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67641/kouzlo-dzu-dzu-hrozi-67641.jpg 4 9 9

Detektivní román z prostředí současné Afriky, odehrávající se od r. 1952 do r. 1962 v Akkře, hlavním městě někdejšího Zlatonosného pobřeží a pozdější Ghaně. Vzrušující příběh anglického kriminálního komisaře, který má stíhat krádeže, zpronevěry, podvody a defraudace na velkých průmyslových stavbách a střetává se s černou magií afrických kouzelníků a nakonec stěží vyvázne životem. V nemocnici, kde se léčí z těžkého zranění, dospívá k přesvědčení, že Afričané daleko předehnali Evropany ve znalostech přírodních a duševních sil.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Orbis

Ju-ju in My Life

kokrokr
21.09.2020 4 z 5

Já to koupil a četl před spoustou let a ohromně se u toho bavil. Edice „Kobra” byla dobrá. Bohužel v rámci normalizace edici brzo ukončili. Ten sešit jsem četl asi třikrát a mám ho někde doma uložený. Budu se muset podívat, kde ty staré sešity mám.

harena
30.06.2018 5 z 5

Musím se přidat ke komentáři čtenářky Atanone. Kouzlo džu-džu hrozí jsem četla také před hromadou let a dokonce několikrát, a bylo to čtení napínavé od začátku do konce, černá magie, bílá magie, a za půl roku jsem ten příběh začínala číst znovu. Před rokem se kamarád vrátil z Ghany a prý tomu nebudu věřit, ale džu-džu se stále provozuje. Z nostalgie, jak se mi příběh moc líbil, musím dát pět hvězdiček.

Atanone
29.06.2018 3 z 5

Četla jsem před hromadou let,tehdy mi to připadalo hrozně napínavé a strašidelné. Dnešníma očima zábavná netradiční krimi se zaměřením na africkou černou magii. Zájem o obojí mi zůstal,i když dnes bych se u knihy asi nebála

Autorovy knížky

1969  82%Kouzlo džu-džu hrozí