Kouzlení vše nezmění

Kouzlení vše nezmění https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230692/bmid_kouzleni-vse-nezmeni-230692.jpg 4 4 3

Chcete společně s malou Anežkou nahlédnout do světa víl, setkat se s hodnou vílou Půdilkou, strašidelným obrem Hromákem, ale hlavně překonat strach z nového neznámého prostředí? Pojďte tedy s Anežkou prozkoumat místa, která možná existují nejen v naší fantazii. Poznejte prostřednictvím tohoto příběhu sílu přátelství a odhodlání vyrovnat se s překážkami, které se nám někdy zdají nezvladatelné, a věřte, že kouzlení opravdu vše nezmění… Autorka Helena Beránková touto knihou navazuje na svůj předchozí úspěšný titul „Kouzelný měsíc“. Tentokrát je knížka určena především malým čtenářkám.... celý text

Marticka79
10.08.2023 5 z 5

Kniha Kouzlení vše nezmění vypráví zajímavý fantazijní příběh malé Anežky a malé víly Půdilky. Našim dětem se kniha moc líbila, takže jí hodnotím plným počtem hvězdiček a doporučuji! :-)

Danafantom
11.12.2016

Do fantazijního světa jsme se nedostali přes počáteční kapitoly, kdy v realitě na sebe byli lidé hnusní. Vojtík to odmítl dál poslouchat.

Makimachr11
24.04.2016 5 z 5

prvý ..
Skvělá kniha, doporučuji všem!!!
Jsem první !!!

Helena Beránková