Kouzelná mapa

Hledáte ve svém životě poslání, prosperitu a opravdové štěstí? Kouzelná Mapa vás vyzývá, abyste využili svou moc a začali sami řídit cestu svého života. Colette Baron-Reid vám v této fascinující knize dává do rukou “kouzelnou hůlku”, s jejíž pomocí uvidíte svůj život jako nédherné dobrodružství a sami sebe jako mocné spolutvůrce svého osudu. Tím kouzlem je vaše vlastní vnímavost. Vydejte se na cestu do hlubin své vnitřní krajiny a seznamte se s jejími obyvateli – imaginárními bytostmi, jež vlastní klíče k moudrosti skryté ve vašem podvědomí: Čaroděj vnímavosti, Láskavá zahradnice, Sběratelka kostí a duchové vašich vnitřních psychických zemí, přes které budete na své cestě procházet, vám pomohou najít poklad, skrytý v každé vaší životní zkušenosti. Naučíte se take, jak ve svém nitru zkrotit nezbedného skřítka, jenž vás vězní v nefunkčních schématech chování. Vy sami se stanete tvůrcem své Mapy a ani v dněšní době globální proměny se nebudete cítit ztraceni a vydáni na milost a nemilost vichřicím změn....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177949/kouzelna-mapa-177949.jpg 4.38

The Map (2011)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Synergie

Kniha Kouzelná mapa

PavlínaAlžběta
15.12.2017

Upřímně jsem si knihu koupila kvůli obálce a názvu. Myslela jsem, že mě bude čekat příběh oddychový, kouzelný, ale příběh byl mnohem více. Je to opravdu krásně až mysticky napsaná kniha, kde zvláštní magickou formou plnou nadpřirozených postav (čaroděj, zahradnice, sběratelka kostí, duchové, skřítci) kteří jsou obyvateli kouzelné mapy, pomůže najít něco, co je ve vás hluboko skryté, co vám může pomoci i v životě a nemusí to být jen duchovní. Kouzlo knihy spočívá v tom, že si příběh a kouzelnou mapu vytváříte vy sami. Putujete mapou se zápisky, radami, prožíváte dobrodružství jako malé děti. Kniha obsahuje i jakási různá cvičení až najde kouzlo vlastního života. Nelituji koupě.

RenataP
12.12.2013

Jedna z nejkrásnějších knih, které jsem kdy četla. Zdánlivě složitý příběh plný mystických a fantazijních postav si v průběhu čtení doslova "sedá" do duše a u čtení jsem občas zažívala až mystické a hluboké duchovní zážitky, kdy mimo knihu ke mne promlouvalo mé vlastní podvědomí.
Neskutečný zážitek!