Kostlivení

Za krátkou dobu se toho v malé vesničce někdy semele víc, než si dokážeme představit. Na zámeček se vydává dvojice povedených kumpánů, aby tam ukradla, co se dá. Poněkud bezmasá rodinka hledá ztraceného syna a stálí zákazníci v hospodě Na Růžku se nestačí divit,kdo se na ně přišel podívat!! Jen babička celou dobu spí, jako by ji do vody hodil. Veselý příběh, ve kterém kosti chrastí, až uši zaléhají!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93371/kostliveni-93371.jpg 4.415
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Kadavergedaver, 2005

Kniha Kostlivení

Ellinek
15.04.2020

Četla jsem na prvním stupni a vlastně mě to docela bavilo a místy jsem se i bála. :) Takové milé čtení pro mladé čtenáře. Chodící kostlivci, pátrání po ztraceném druhovi, paralelně se odehrávající loupežný plán...v podstatě všechno, co dítě v tomto žánru potřebuje, na jednom místě. Odlehčeno humornými situacemi. Chodící kostry prostě děti baví!

Weweuka
05.11.2013

Čtení jsem si užila stejně jako mně svěřené děti:) Doporučuji všem mladým čtenářům, kteří se chtějí bát a zároveň ocení odlehčení příběhu vtipnými situacemi.

Janamarie
21.01.2012

Kniha se četla velmi dobře a přiznám se, že jsem se zprvu docela bála, když jsem ji četla před spaním, příběhy jsou však odlehčeny komickými situacemi, které vyváží strach a hrůzu. Přeji seznámení s touto knihou všem dětem od 9 let, které se rády bojí a rády čtou napínavé příběhy.