Kostlivení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Za krátkou dobu se toho v malé vesničce někdy semele víc, než si dokážeme představit. Na zámeček se vydává dvojice povedených kumpánů, aby tam ukradla, co se dá. Poněkud bezmasá rodinka hledá ztraceného syna a stálí zákazníci v hospodě Na Růžku se nestačí divit,kdo se na ně přišel podívat!! Jen babička celou dobu spí, jako by ji do vody hodil. Veselý příběh, ve kterém kosti chrastí, až uši zaléhají!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93371/kostliveni-93371.jpg 4.514
Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

Kadavergedaver, 2005

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Kostlivení

Přidat komentář
Ellinek
15. dubna

Četla jsem na prvním stupni a vlastně mě to docela bavilo a místy jsem se i bála. :) Takové milé čtení pro mladé čtenáře. Chodící kostlivci, pátrání po ztraceném druhovi, paralelně se odehrávající loupežný plán...v podstatě všechno, co dítě v tomto žánru potřebuje, na jednom místě. Odlehčeno humornými situacemi. Chodící kostry prostě děti baví!

Weweuka
05.11.2013

Čtení jsem si užila stejně jako mně svěřené děti:) Doporučuji všem mladým čtenářům, kteří se chtějí bát a zároveň ocení odlehčení příběhu vtipnými situacemi.


Janamarie
21.01.2012

Kniha se četla velmi dobře a přiznám se, že jsem se zprvu docela bála, když jsem ji četla před spaním, příběhy jsou však odlehčeny komickými situacemi, které vyváží strach a hrůzu. Přeji seznámení s touto knihou všem dětem od 9 let, které se rády bojí a rády čtou napínavé příběhy.

Doporučujeme

Ledový drak
Ledový drak
Magie spaluje
Magie spaluje
Dcera kostí a dýmu
Dcera kostí a dýmu
Město ze skla
Město ze skla

Autor knihy

Guy Didelez
nizozemská, 1952

Kniha Kostlivení je v

Přečtených29x
Knihotéce7x
Chystám se číst1x
dalších seznamech1x