Kosmetická kuchařka

Kosmetická kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419982/kosmeticka-kucharkahDdHHd-AUj-.jpg 4 2 1

Jsem nadšená výrobkyně domácí kosmetiky. Baví mě tvoření všeho druhu a ze všeho nejvíc právě výroba kosmetiky. A moji pleť zase baví krémy, sprchové gely, tělová másla a další výrobky, které jsem jí vytvořila přímo na míru a bez zbytečné chemie. Zvu vás na dobrodružnou cestu výroby, na jejímž začátku jsou kvalitní přírodní suroviny a na konci kosmetické delikatesy z vlastní kuchyně. Užijte si tvoření!... celý text

Margaretta
25.03.2021 3 z 5

V knize je krásná inspirace, ale řekla bych, že je vhodnější spíše pro zkušenější. Některé informace jsou neúplné či klamné (jsem si jistá, že autorka je považuje za pravdivé, ale bohužel nejsou) na což by laik mohl doplatit a vyrobit si i nebezpečný výrobek (viz opalovací krém).
Jinak je kniha velmi hezky zpracovaná, s ilustračními fotkami, které hodně pomáhají a je velmi přehledná. Zatím jsem nečetla jinou publikaci zabývající se stejným oborem/ tématem, nemám tedy srovnání, zda existuje něco lepšího.

kosmetika domácí výroba domácí kosmetika

Autorovy knížky

2018  80%Kosmetická kuchařka