Kosmetická džungle

Kosmetická džungle https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487262/kosmeticka-dzunglekQRnMU-i5l-.png 5 3 2

Na jedno místo jsem vám srozumitelně napsala vše důležité, co potřebujete k orientaci v kosmetické džungli. Základem knihy jsou články na mém blogu, které jsem doplnila o spoustu nových informací a spolu dohromady do sebe hezky zapadají a dávají tak smysl. Co se v knize dozvíte: ukážu vám, jakým způsobem přemýšlím o pleti a kosmetice na začátek se to neobejde bez anatomie kůže, ale nemusíte se bát složitostí dále pokračuju v popsání veškerých vlivů, co působí na změny potřeb pleti k tomu nechybí přehled základních aktivních látek, u kterých vysvětlím jak v pleti přesně pracují podívám se víc do hloubky i na některé zažité kosmetické mýty v závěru knížky se věnuji na první pohled nekosmetickým oblastem, které ale mají na nás i naši pleť obrovský vliv jako je strava, spánek a psychika NEdozvíte se doporučení konkrétních kosmetických značek ale naučíte se, jak o kosmetice přemýšlet a podle toho si správně vyberete bez ohledu na reklamy a současné trendy... celý text

Zdeňula
21.01.2024 5 z 5

Nádherně zpracována kniha. Velmi poučná, plná informací mohu jen doporučit každé kosmetičce do knihovny

ZůzaSomolka
15.09.2022 5 z 5

Nejsem vyškolená kosmetička, o kosmetiku a péči o pleť se zajímám především pro vlastní užitek, ale i vnímám problémy holek v mém okolí. Myslím si, že kniha dává smysl a líbí se mi, že autorka poskytuje řadu informací, ale většinou nechává na čtenáři, aby si na to utvořil vlastní názor a pochopil danou problematiku. Kniha jde teda dost do podrobna, až laikovi může jít hlava kolem ze všech těch látek pravidel atd., ale díky tomu také člověk řadu věcí pochopí. Vše je dobře vysvětleno a člověk se tam dozví spoustu užitečných informací a myslím, že díky nim si s tou správnou kosmetikou (dostatečně účinnou) řada lidí dokáže vyřešit problémy s pletí nebo minimálně se o ní starat tak, aby déle vypadala dobře. Určitě bych doporučila každému, kdo se o pleť teprve začíná starat, tak i "ostříleným mazákům", ale především těm, kteří řeší se svou pletí nějaký problém nebo jen chtějí vědět víc.

kosmetika

Autorovy knížky