Košík plný rajčat

Košík plný rajčat https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380303/bmid_kosik-plny-rajcat-2co-380303.jpg 5 15 3

Téměř každý z nás si jistě oblíbil rajská jablíčka, onu zářivě červenou zeleninu lahodné chuti a výrazného aroma, která hraje nezastupitelnou roli při přípravě mnoha vynikajících pokrmů. Tato kniha však nenabízí pouze nahodilý výčet stokrát viděných a vyzkoušených receptů – naleznete v ní totiž více než 75 receptů na skutečně originální rajčatové pokrmy, jež těží z charakteristické chuti této fantastické ingredience. Recepty jsou navíc proloženy zajímavými články, jež se týkají jak šlechtění či pěstování rajčat, tak jejich skladování či zpracování. Sáhněte proto i vy do Košíku plného rajčat a vytáhněte z něj recept, který nejlépe vyhoví vašim chuťovým preferencím!... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Omega

The Tomato Basket , 2015

betzayda
04.12.2021 5 z 5

Skvělé! Jedna z nejlepších kucharek, jaké milovník rajských jablíček může dostat do rukou. Super recepty, netradiční. Zajímavé a chutné, jednoduché i složité, ale také výborne nápady a tipy na originální výsadbu, zlepšení chuti pěstovaných rajčat a zároveň s tím také super nápady, jak déle udržet sklizeň čerstvou. Mám z téhle nenápadné knihy opravdu velkou radost, proto ji tak ráda doporučuji dál.

latanya34
16.11.2021 5 z 5

Skvělá kuchařka. Moc pekne mne překvapila. Rajčata milujeme a nové recepty se vždycky hodí. Rajčatový koláč byl famózní, i studená polévka, rajčatové saláty, omáčky na mnoho způsobů. Jedna z nejlepších kuchařek a nejoblíbenější co mám. Mnoho omáček jsem i zavařila, jsou skvělé. Krásné fotky, různé druhy rajčat, podněcuje k pěstování všech druhů. Různé chutě díky koření, přípravě a navíc zdravé. Za mne 1*.

hammond.75
11.11.2021 5 z 5

Super nápad na rajčatovou kuchařku. Hned jsem ji koupil svojí mamce, která má na zahrádce každý rok tolik rajčat, že neví co s nimi. Kuchařka moc hezky vizuálně navrhnuta, recepty vypadali moc chutně a originálně. Úplně se mi sbíhaly sliny, když jsem jí listoval!

vaření pěstitelství, pěstování zahrádkářství, zahradničení rajčata

2018  96%Košík plný rajčat
2018  85%Česnek

Kniha Košík plný rajčat je v