Kosátko a strašpytlové

Kosátko a strašpytlové https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478842/bmid_kosatko-a-straspytlove-lpZ-478842.jpg 5 5 4

Není strašpytel jako strašpytel. Člověk by se bát trochu měl, ale neměl by být vystrašený za každou cenu. To už dneska ví děti, které jely na výlet s odborníky z Ministerstva strachu. Paní učitelce Půjdetové se totiž vyvedl parádní kousek. Do autobusu nastoupily děti, které si nesly svůj díl obav ze tmy, bouřky, návštěvy zubaře. Ovšem odpoledne z něho vystoupily jako hrdinové! Pokud chcete vědět, jak se to všechno odehrálo, nezbývá než se pustit do čtení. Určitě se vám bude výlet s Kosátkem, Pejrem a Půjdetovou mohl líbit!... celý text

MiNe83
06.12.2023 5 z 5

Moc milá knížka, máme jí moc rádi, pořídili jsme dětem (tehdy 7 a 5 let) a opakovaně se k ní vracíme. Roztomilý a vtipný příběh o strašpytlech, který dětem může se spoustou situací pomoct i v životě. Některé věty z knihy se dokonce začaly používat při běžných situacích v naší rodině. Jako rodič čtoucí dětem, oceňuji především vtipné hlášky, zasměje se fakt i dospělý, a také krátké kapitoly, když děti večer smlouvají, že chtějí místo spaní ještě jednu. Začínající čtenáři krátké kapitoly určitě ocení také, nicméně to nedokážu posoudit, dcera knihu přečte na jeden zátah (i když jí podezřívám, že jí už musí znát nazpaměť).

Janasem
01.11.2021 5 z 5

Skvělá knížka o strašpytlech malých i velkých. Kdo se totiž strachu nepostaví, bojí se i mnohdy i zbytečně. Ale pokora a rozumné obavy by tu měly zůstat. Monika mne potěšila a jako dospělák jí dávám velkou jedničku. A děti se nenudí, jak zjištěno průzkumem. ¨

killy
24.09.2021 4 z 5

Krátká ale milá knížka. Dcera si ji pořídila včera a za dva dny ji doslova zhltla. Příběh je poutavý a originální, postavy sympatické a ilustrace moc povedené. Osobně oceňuji krátké kapitoly, výborně se čtou :)

sarka3970
06.09.2021

Děkujeme za pěkné počtení. Dcera se nechala slyšet, že to bylo (na její vkus) krátké, ale parádní. I já jako dospělá jsem se nad knihou zasmála a možná se i trochu přestala bát

Monika Valentová
česká, 1985
2021  96%Kosátko a strašpytlové
2019  0%Na skok u Cestonautů
2021  60%Popeláři
2021  %Pokojíček

Kniha Kosátko a strašpytlové je v