Tchán Kondelík a zeť Vejvara

Svatební noc Pepičky a Vejvary proběhla k oboustrané spokojenosti. Paní Kondelíková se těší, že bude babičkou. Osud však ji samotné ještě dopřeje požehnaného stavu. Jak se s tím manželé Kondelíkovi vyrovnají? A co na to bude říkat Pepička s Vejvarou?O tom je pokračování úspěšného románu Otec Kondelík a ženich Vejvara.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203908/tchan-kondelik-a-zet-vejvara-203908.jpg 4.437

Kondelík 2.

Romány, Literatura česká
Vydáno, Růže České Budějovice

Kniha Tchán Kondelík a zeť Vejvara

Andrea864

Druhý díl mé oblíbené knihy Otec Kondelík a ženich Vejvara už není tak vtipný, ale svoje kouzlo určitě má. Opět ta milá atmosféra života 19.st. Ráda se k této knize vracím. Doporučuji.

Pavelpi
13.08.2019

Protože se mi první díl zdál hodně dobrý,sehnal jsem si i pokračování.To mě také nezklamalo a s chutí jsem ho také několikrát přečetl.Opět jsem se ocitl v klidné neuspěchané době,kdy řemeslníci ještě něco uměli a prodávali svou práci,protože byla kvalitní.A doma žili svůj poklidný život.Moc se mi to líbilo.Škoda,že není další pokračování.

karimatka1
31.07.2017

Chtěla jsem knihu, která bude opravdu starší než já a povedlo se. Ten můj výtisk pochází od nakladatele a knihkupce F. Topiče z roku 1921.

Nartaya
24.07.2017

Ten starouš se nezdál! a ona hned dvojčata!!!

U obou dílů jsem se náramně bavila Herrmannovým nadhledem a vtipem.

maryzka
22.04.2012

Sice nic moc ale letní pobyt pražáku a efektivní závěr vyvážel všechny pochybnosti.,

WEIL
16.08.2011

Pokračování populární knihy, ale už ne tak působivé jako první díl.