Komnata času

Komnata času https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433343/bmid_komnata-casu-e7v-433343.jpg 5 2 2

Talentovaná umělkyně ze Soulu vytvořila tyto nádherné "antistresové" omalovánky. "Zahrada času (Time Garden)" a "Komnata času (Time Chamber)" mají vyšší rozměr arteterapie, protože nejen že se ponoříte do kresby, navíc se stanete účastníkem a zároveň tvůrcem příběhu.Omalovánky jsou na kvalitním papíře, který zabraňuje prosakování či prosvítání barev a umožňuje použití různých technik. Obálka je z velice silného kartonu, který zabrání ohnutí listů a chrání vaši práci, když si omalovánky berete sebou na cesty. Celá knížka je pak opatřena luxusní barevnou přebálkou opatřenou zlatou termoražbou a na první pohled si vás získá.... celý text

Hobby Omalovánky Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Šikulka

The Time Chamber , 2015

lordes7975
10.02.2020 5 z 5

Kniha je kouzelná sama o sobě- i když ji nikdo nevybarvuje. Jedná se o omalovánky s příběhem, který vypráví víc obrazem, než slovem (jsou to, koneckonců, omalovánky). Nečekejte tam samoúčelné mandaly, fraktály nebo tak.
Vybarvování bych nedoporučila samotným dětem- některá místa jsou příliš titěrná pro dětské ruce a naopak - ani s velkými prázdnými plochami by si děti nemusely vědět rady.
Oceňuji, že v závěru knihy jsou pro inspiraci naznačené techniky vybarvování a práce s plochou.
Vyloženě nadšená jsem ale byla z pohlednic, které jsou součástí omalovánek.
Vím, že moje doporučení působí jako práce copywritera, knihu jsem ale měla, darovala a doteď toho lituji :)

Daria Song
jihokorejská, 1985