Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty

Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158265/tricet-pripadu-vrchnich-komisaru-z-mordparty-158265.jpg 4 5 3

Skutečné kriminální případy Tato kniha o vyšetřování třiceti vražd nebyla napsána jako metodická pomůcka pro případné zločince. Právě naopak, dokumentuje úspěšnou spolupráci policejních komisařů se soudními znalci, kriminalistickými experty, státními zástupci a také s odvážnými občany při objasňování vražd. Slouží tedy jako důrazná výstraha pro potenciální vrahy, ujištění, že dříve nebo později budou dopadeni, postaveni před soud a odsouzeni. Za chladnými zdmi věznice docela určitě dojdou k přesvědčení, že spáchání vraždy bylo naprosto nesmyslné a zbytečné.... celý text

knihomolka1197
09.12.2020 5 z 5

Tento soubor kriminálních příběhů jsem četla několikrát a pořád mně upoutávají. Velmi povedené dílo.

matvlad
22.09.2018 5 z 5

Kniha o skutečných vraždách je napsána velice poutavě a proto ji doporučuji k přečtení.

blanka333
26.04.2013

Kniha je velice čtivá a zajímavá, přečetla jsem si ji velice ráda a myslím si, že kdo má rád skutečné krimi příběhy ze současnosti, tak si ji také rád přečte, protože jsou v ní uvedeny autentické příběhy. Některé případy byly publikovány v tisku, ale z jiného pohledu úhlu a proto je kniha velice zajímavá. Blanka333

krimi

Autoři knihy