Kolik pater má strom

Kolik pater má strom https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434561/mid_kolik-pater-ma-strom-ALA-434561.jpg 5 27 5

Napadlo vás někdy, že strom je vlastně vysoký dům? V každém patře někdo bydlí, a kolik obyvatel strom má, tolik příběhů se tam odehrává. Poznejte spolu s veverčákem jeho sousedy a pomozte mu najít oříšky, které si schoval tak šikovně, že neví, kde teď jsou. Krásný příběh o přátelství, nezištné pomoci, ale i o tom, co vlastně veverky jedí.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

So hoch der Baum: Welche Tiere leben dort? , 2019

broskev28
26.09.2021 4 z 5

Krásná dětská knížka - nadchnul mě už formát, skvělé jsou ilustrace a výborný je i text; jestli jsem to správně pobrala, pak obrázky i text jsou dílem téhož autora. Jedině veršíky mi trochu nesedly, ale to děti určitě řešit nebudou, podobně jako je nebude rušit plachtění sýčka s veverčákem. Snad jen krtek by je mohl překvapit, ten náš "milerovský" je určitě sympatičtější, i když méně reálný.
Takže i já jsem poctivě hledala oříšky a bavila jsem se prohlížením obrázků, a teď se jen těším, co řeknou na nový přírůstek naši nejmenší čtenáři.

Kattie
18.10.2020 5 z 5

Knížka má všechno :) Hezké ilustrace, příběh, poučení, neobvyklý formát, hledání oříšků :)

bibi.r
06.09.2020 4 z 5

3,5*
Pro děti od 4 let
Poučný příběh o přírodě -stromech, životě jedné veverky a hlavně o přátelství, pomoci druhým a sounáležitosti.
Pěkné podrobné ilustrace.

TerJac
30.07.2020 5 z 5

Kniha mě moc inspirovala. Perfektní na práci s dětmi v přírodě. Jinak také krásný příběh o přátelství, umění se rozdělit a pomoci druhým :)

aydam
26.02.2020 5 z 5

Velice povedená knížka pro děti, kde se dozví, kdo žije na stromě i pod ním, i to, co veverky rády baští. Text je doplněn o krátké verše a hledačky zatoulaných oříšků.

"Jak vysoký je strom, tolik přátel v něm máš."

Autorovy knížky

Jörg Hilbert
německá, 1965
2020  94%Kolik pater má strom

Kniha Kolik pater má strom je v