Kocour Josef

Zdá se, že Josefovi není co závidět. No uznejte. Ztratit se své mámě kočce, a ještě kvůli dvěma vrabčákům posměváčkům přijít o jedno oko, to není nejlepší start do kočičího života. Kocourek Josef to zkrátka nemá jednoduché. Možná ale právě osudové překážky nakonec ze smutného kotěte udělají spokojeného kocourka, který kromě jména najde i svoje hodné lidi a objeví lásku k malovaní – zrovna jako jeho jmenovec malíř Josef Lada. Krátké kapitoly, sazba velkými písmeny a přitažlivé ilustrace usnadní dětem první čtenářské krůčky a budou je motivovat k samostatnému čtení. Text je vhodný pro genetickou metodu čtení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347742/kocour-josef-CoE-347742.jpg 4.43
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Bambook

Kniha Kocour Josef

logopedka
11.07.2019

Hubená kniha psaná velkými kapitálkami a určená pro prvňáčky. Vzhledem k užití kapitálek je vhodná pro děti, které se učí číst genetickou metodou. Syn (časný čtenář) knížku již přelouskal sám.

Milé vyprávění o ustrašeném kocouřím smolaři, který v rámci vší té smůly narazí i na dobro a trochu štěstí. Jeden z textů, při jehož čtení se pobaví i dospělák. Čtivé, na neobvyklé výrazy bohaté, ale ne otravné, dílko, které mohu jen a jen doporučit

Lucissia
29.12.2017

Milá knížka na dva večery. Já jsem předčítala, ale tohle bude jednou nejspíš první kniha, co syn bude číst samostatně. Velká písmenka, jednoduchá slova, hodně obrázků. Ideální pro první čtení. :-)