Knížka samá díra - V zoo

Knížka samá díra - V zoo https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260929/bmid_knizka-sama-dira-v-zoo-260929.jpg 5 7 4

Tom slaví narozeniny v zoo a pozval i svoje nejlepší kamarády Pavlíka, Danku, Samiru a Lukáše. A nemohou chybět ani maminka, dědeček a Tomova starší sestra Soňa. Spolu s paní veterinářkou Horovou a ošetřovatelem panem Pávem je najdeš na každé stránce. K tomu je tu spousta spletitých hledacích úkolů. Barevný kroužek vedle nich prozradí, která díra na odklápěcích stránkách poradí správné řešení.... celý text

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Albatros (ČR)

Mein KlappLochSuch Buch Im Zoo , 2013

rreegg1
27.02.2022 5 z 5

super , krasne ilustrace. plno postav v ruznych cinnostech, ktere mohou slouyit k detailnimu popisu diteti. doplneno ukoly.

Daněla
15.03.2021 5 z 5

Knížka je nápaditě udělaná. Složité obrázky, ale jemné a decentní, které neruší svými jednotlivostmi. Prostě zapadnete pohledem do obrázku jako celku. Můžete jak plnit úkoly v knížce, tak si vytvářet vlastní. Spousty slov pro mrňousky, které jim můžete ukazovat. Jen ten formát! Je opravdu velká a do běžné knihovny se prostě ne stojáka nevejde. Tak tak, že se vleze do velkého plastového boxu na hračky.

broskev28
03.02.2021 5 z 5

Opět knížka toho typu, který milovaly naše děti - hledej, nebo jak já říkám, kochej se obrázky, a přitom určitě něco najdeš. Tak jen doufám, že naši malí čtenáři tuhle príma "ementálovku" taky ocení!

danka.
13.08.2018 5 z 5

Úžasná knížka. Syn si jí velmi oblíbil a často se k ní vrací. Stále se v ní dá objevit něco nového . . .

Ines Rarisch
německá, 1964